TAZBUD

Kraków

Opinie o TAZBUD

iksik
użytkownik zarejestrowany

oczywiście nie jest źle, szczególnie jak jestes na sprzedaży jako ph i dobry jesteś. zajmujesz sprzedażą materialów budowlanych stosowanych w budownictwie to kasa jest

hmmmm

omijać szerokim łukiem!!Wszystko się zgadza z pierwszego i drugiego postu. Ostatni napisany chyba przez samego właściciela albo na wyraźne jego polecenie.

klient

Pracodawca uczciwy, konkretny zarzuty bezpodstawne opinii w/w .

mmmmm

potwierdzam pierwszy wpis 90%!!! ! Te 10% to to ze nie zostało wymieniony fakt braku UDT zarówno na wózek widłowy jak i na HDS Tylko czekać aż ktoś w końcu zobaczy co się dzieje i zamknie te pseudo firemkę.Nawet nie pomogą znajomości Panu[usunięte przez moderatora] o których zwykł już głośno mówić.

klient

Pracodawca [usunięte przez moderatora] swoich pracowników pod każdym względem a najbardzijej pieniężnym . Szuka zawsze winy pracownika , i zawsze jest wina pracownika,[usunięte przez moderatora] z samochodami zaden samochód nie ma legalnego przegladu!

Zostaw opinię o TAZBUD - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAZBUD