Idea TFI

Opinie o Idea TFI

eryyko

każda firma ma po prostu pewne swoje standarty i na pewno trzeba się w nie po prostu wpasować, ale to nic strasznego, taka polityka firmy to jest po prostu.

polecam przeczytać o funduszach: \"Dla właściciela funduszu najważniejsza jest inwestycja w ...reklamy funduszu i napływ środków którymi zarządzający będą zarządzali sobie znanymi metodami... (...) (usunięte przez administratora)

bolo

Stanowczo odradzam!!Rotacja, nikt nie wie co ma robic,a najlepiej wszystko.Ober szef uwaza sie za prezesa wszech czasow i pokazuje to na kazdym kroku. Placa kiepska. Ludzie nieufni, ciagle gadajacy o miernocie szefa i o sobie wzajemnie. Szukaja tanich pracownikow, najchetniej stazystow za free. To jest chyba wlasnie ta ich "idea" na dobry biznesik

ola

Czyli jednak to prawda, co mówią na rynku, że ta cała grupa IDM to mocno szemrany biznes?

qr

Zgadzam się. Absolutny brak profesjonalizmu a standardy firmy to już dramat.

Radzę omijać tą firmę z daleka. Brak etyki, zła współpraca z partnerami biznesowymi, niewiarygodni.

Zostaw opinię o Idea TFI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea TFI