Fitness Klub

Legnica

Opinie o Fitness Klub

asia

@luk prawdopodobnie chodzi o pilnowanie względnej czystości podczas swojej zmiany. To w zasadzie niemalże normalna praktyka. Osoba pracująca na recepcji musi czuć się trochę gospodarzem w miejscu pracy - mam tu na myśli godne ugoszczenie klienta ;)

Słowa kojarzące się z Fitness Klub "Forma": solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca; Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Dostateczny . Atmosfera i ludzie tam pracujący są Różni. Najbardziej podobało mi się w Fitness Klub "Forma" : Wszestronność oferowanych usług Najbardziej nie podobało mi się w Fitness Klub "Forma" : stres

Zostaw opinię o Fitness Klub - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fitness Klub