Pub MASKA

Zabrze

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Pub MASKA
4 8 6 1

Opinie o Pub MASKA

Lidia

A jak obecnie wygląda praca w Pubie MASKA? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Takie dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Co możecie im doradzić?

izka

Mi bardzo smauje u nich jedzenie no i wystój jest też niebanalny. Pamietam jak poszlam do nich pierwszy raz na śanidanie, maja fajne menu z ofertami sniadan takie domowe jedzenie jak u mamy, polecam wszystkim.

Szermierz

Całkiem przyjemnie wyglądający pub. Dobre miejsce na wieczorną posiadówę ze znajomymi. Jeśli chodzi o książeczkę sanitarno-epidemiologiczną to raczej na pewno jest wymagana. Kontrole potrafią wpadać niespodziewanie i nie ryzykowaliby. Ja jestem zainteresowany firma, książeczka się wyrabia ale czy miejsce pracy się znajdzie na tą chwilę w Pub MASKA w Opolu ?

Kejtii
@Szermierz 31.03.2015 20:58

Hej :) Na 24opole ostatnio widziałam ogłoszenie że szukają osób do pracy w Masce. Można się przejść i zapytać.

pikolo

hej, czy żeby pracować w pub maska jest potrzebna książeczka sanitarno-epidemiologiczna czy nie? bo bardzo pilnie szukam pracy, a co za tym idzie nie mam wolnych 150 zł żeby ja tak ot po prostu wyrobić. Jeśli coś wiecie to dajcie znać, to dla mnie naprawdę bardzo ważne, bo że tak powiem mam nóż na gardle...

ania

ja także polecam, byłam w czwartek ...

Karol

jak Krzysiek jest na barze to jest fajnie polecam

anka

maska jest spoko...

mira

spoko, maska nawet przyzwoity pub w Zabrzu

komar

i ja tam byłem i piwo piłem... całkiem dobrze się bawiłem

arek

Maska jest ok .... moim zdaniem, trochę mało osób.... ale myślę, że warto tam zajrzeć.

Roman

żulernia jakich mało byłem wczoraj właściciel nawalony w 3 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y gada coś o kulturze,[usunięte przez moderatora] i życiu w Krakowie,niby co to on nie jest a do tego muzyka z lat 20-stych nie polecam !!!

mik

ostatnio byłem w masce na meczy-jest ok!

nia

Fajnie jest w MASCE, inny właściciel ... może warto się tam zacząć spotykać. Miły klimat ... tanie piwo, do maski :)

sia

PUB MASKA ma nową odsłonę, właściwie to została tylko nazwa ta sama. Fajny klimat, warto się wybrać, tanie piwo i miła atmosfera.

ja

maska jest okej i właściciel juz inny choć lepiej jechać do gliwic tam przynajmniej sie coś dzieje..

Zostaw opinię o Pub MASKA - Zabrze

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub MASKA