Ewa Dekor - Sudio Dekoracji Wnętrz

Poznań

Opinie o Ewa Dekor - Sudio Dekoracji Wnętrz

Niearchitektka

Proszę wygoglać "Ewa Dekor - opinie", tam znajduje się potwierdzenie mojego negatywnego osądu na wielu portalach. Jestem jedną z bardzo wielu osób[usunięte przez moderatora] i okłamanych przez Panią Ewę na dniach próbnych, na których używałam swojego sprzętu, bo firma nie zapewniła (!) i za które mi nie zapłacono. Pani Ewa unikała później kontaktu ze mną. Cały czas była nieprzyjemna. Radzę również na innych forach dodawać opinie o P. Ewie!!!

Zostaw opinię o Ewa Dekor - Sudio Dekoracji Wnętrz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Dekor - Sudio Dekoracji Wnętrz