EarthWorks Inwestycje Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o EarthWorks Inwestycje Sp. z o.o.

Dominika

Widzę, że firma EarthWorks Inwestycje Sp. z o.o. jest w upadłości https://www.imsig.pl/pozycja/2017/135/27350,EARTHWORKS_INWESTYCJE_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84_W_UPAD%C5%81O%C5% Czy dobrze rozumiem, że zawiesiła działalność i nikt już tam nie pracuje? Czy jednak jeszcze firma pracuje?

Janusz

Dziś zgłosiła się do mnie kolejna poszkodowana firma. Jak macie namiary na jakieś jeszcze inne, które zostały perfidnie wykorzystane, to dajcie znać. Po moim zgłoszeniu sprawy do prokuratury, nic nasza władza nie zrobiła, "brak znamion przestępstwa" sic! Kiedy będzie kilka firm, będzie łatwo udowodnić, że z oszukiwania ludzi, uczynili sobie stałe źródło dochodu. Równolegle dochodzę należności przed sądem, niestety od roku nie odbyła się rozprawa. Mam cierpliwość, na szczęście :) Mój mail: dorbud1@vp.pl

3we4r

@janusz usuwane sa raczej te komenatrze ktore nie sa zgodne z prawda albo na przyklad maja na celu obrazenie kogos pacownika lub pracowady..@mały a czy moglbys napisac cos konkretnego bo malo szczegolowo..

Janusz

Dlaczego moj post zostal usuniety? Powtórzę-osoby poszkodowane przez Liber proszę o kontakt. Świata w nie zmienimy, ale może choć jeden oszust poniesie karę. Mój mail: dorbud1@vp.pl w

WIDZIALEM ICH CUDA
@Janusz 30.04.2016 21:10

W MOIM MIESCIE I OKOLICACH TEZ LUDZI OSZUKALI NIEKTORZY WALCZA W SADACH MASZ JAKIES AKTUALNE INFO O NICH TO NAPISZ + TAKI ZE SZEFY SIE JUZ GRYZA MIEDZY SOBA BO DUZA KARE NA RYBNIKU DOSTALI A I JEDEN WSPOLNIK DRUGIEMU WALA I ROGI ZROBIL

maly

czemu tak ludzi traktujecie tak wyglada biznes czy rynsztok

byly

mega dyr ZURAAWSKIII TALEJ TA "PRACUJE" a szumiec jest juz tym dyr czy tylko w grze a zaczynaja juz sprawy sadowe sie pojawiac ciekawe na ile beda klamac

były normalny z biura 2

Ale PR :) Z tej firmy nikt nie zwalnia tylko sami się zwalniają(może jedna osobę max 2 osoby zwolnili) :) Ci co czytają takie brednie niech się sami zastanowią czy jakiekolwiek decyzje mogą być podjęte bez zgody przełożonego/szefa...otóż nie mogą. Wszystko co było robione było robione z przyzwolenia bądź z nakazu przełożonych. Nikt nie działał na własna rękę i tyle w temacie. Atmosfera oczywiście że była ale gęsta i nerwowa od problemów począwszy od braku paliwa, sprzętu, podwykonawców na budowach kończąc na braku wypłat dla pracowników i regulacji ich świadczeń. Skoro była taka dobra kasa i atmosfera dlaczego ludzie się zwalniali...tych kilkadziesiąt osób było chyba nienormalnych żeby rezygnować z takich luksusów ?! ;)

byly normalny z biura

ponoc cale biuro wywalili za te cuda ksiegowe obrotowe

Tomasz

Uwaga znów zmienili nazwę i dalej oszukują. Tym razem pod logiem NRS Sp. z o.o. adres ten co zawsze ul. Wadowicka 8W. Ludzie Ci sami.Uważajcie na nich.

Wieki bolo

Rysiu a mozesz napisac kiedy tam pracowałes?

Rysiu

oszusci nie placa pieniedzy najgorszy jest benjamin obraża ludzi nic nie umie zorganizować i wiecznie zapewnia ze bedzie kasa a nic z tego niema

POSZKODOWANY

jogibabu
@POSZKODOWANY 14.10.2015 15:49
Czy ktoś wie gdzie teraz Liber sp zo o wykonuje roboty i dla kogo? Tez zostałem oszukany na ponad 67 tyś zł...

Szukaj w Erbudzie i Astaldi.

firma

Zgłosiliśmy firmę Liber sp z o o na policję o oszustwo na szkodę naszej firmy. Nie będziemy czekali na rozwiązania sądowe(Nakaz zapłaty), bo do tego czasu zapewne firma ogłosi upadłość, a tak wyrok z kodeksu karnego może ostudzi pana w zakładaniu co raz nowych firm.

misiek
@firma 05.10.2015 17:48

pracowałem w firmie liber sp.zoo. nie płacą kasy pracownikom ,ja walcze znimy w sądzie.zdecydowanie nie polecam tej firmy

mały

I nas tez prawdopodobnie naciągnęli na usługę. Płatności brak, nie ma z kim rozmawiać pisze tu o firmie Liber sp z oo.

xxx

onury niestety to co tramora napisał to prawda...sory taki kraj.

brook

EarthWorks to krakowska firma budowlana która na rynku jest bodajże od 2007 roku. Nie ma zbyt dużego doświadczenia, ale nie słyszałem póki co aby ktoś na nicch narzekał. A i nie wspominałem czym się zajmują. Ich główną usługą są roboty ziemne i w tym właśnie ta firma na przestrzeni kilku lat się wyspecjalizowała

reel

Pracowałem tam kiedyś tj w 2011 i było ok jestem ciekaw czy cos w tej chwili budują z góry dziękuje za info

joka

Czy EarthWorks Inwestycje ma prawnika, czy nie to już jest kwestia drugorzędna, chyba bardziej interesuje tutaj wszystkich odpowiedź na pytanie, czy warto w firmie starac się o prace? Jak tam jest z atmosferą, zarobkami, systemem socjalnym i tym podobnymi sprawami? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!

ANDY

(usunięte przez administratora)NIE POLECAM

xyz

Earthworks Inwestycje to to samo Co Contractor.najpierw by earthworks potem earthworks inwestycje a teraz contractor.Nie jestem ich pracownikiem.Bylem podwykonawca jak budowali drogi ale w pore sie zorientowalem ze to ta Sama firma Co earthworks inwestycje i siw wycofalem.Osobiscie ich nie polecam

xyz

Nie, chodzi o firmę która pseudo buduje drogi!!!nazywa sie własnie Contractor i tez mieści się w Krakowie i co zabawne to na tej samej ulicy co Contractor od tych betonów.

różowe okulary

a wy tylko o tych pieniądzach, płacą, nie płacą ,przecież to nie jest najważniejsze, koko koko ertłorks ( EarthWorks) spoko

ciekaw

witam wszystkich. Mam prosbe. Czy moze mi ktos powiedziec cos na temat tej firmy earthworks inwestycje poniewaz zamiezam sie do nich zatrudnic i nie wiem jak tam jest..czy placa pracownikom? Prosze o opinie

Niestety nie moge sie zgodzic z opinia poprzedników. Miałem "okazje" pracowac w tej firmie - ogolnie brak organizacji i poszanowania dla inzynierow o zarobkach nie wspomne.. Ładna stronka www. ale nic poza tym, na rozmowie kwalifikacyjnej tez ladnie mowia ale np. nie powiedza ze musisz pracowac po 12h + soboty a pensja taka sama... . Z tego co wiem to zmieniła sie tylko nazwa z EarthWorks na EarthWorks ( usunięte przez administratora ) Nie polecam !!!!

Czeslaw G

ok. bardzo dobra firma.

alaz

bardzo dobrze oceniam tą firmę, zarobki oraz całą kultura organizacji.

Zostaw opinię o EarthWorks Inwestycje Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EarthWorks Inwestycje Sp. z o.o.