Eurotech Spółka Jawna

Bytom

Opinie o Eurotech Spółka Jawna

Igor

Czy jest prawdą, że spółka jest w upadłości?

xd

Wypłata jest całkiem pewnie niezła, ale socjale dorzucają?

Pani Kasia

Zastrzeżeń jest wiele. Sama usługa wymiany opon jest Ok (profesjonalnie), jednak obsługa klienta w biurze zostawia wiele do życzenia, brak kompetencji ze strony pracowników, nie wiedza, za wszelką cenę starają się przekonać klienta iż dany produkt jest najlepszy. biuro samo w sobie nie zbyt czyste. Ogółem 2,5/10 punktów

były

Serwis to chyba nie jest z Eurotechu bo panuje tam dwóch braci i myślą że nikt nic nie widzi jak pompują instalacje klimatyzacji w samochodach czynnikiem zakładowym nie w swoich samochodach tylko myślą że mają prywatny zakład naprawy aut.Ciekawe ile z tego mają a ile firma traci.Prezesi obudzcie sie.

@były 03.08.2014 14:31

nawet nie wiesz o jakiej firmie sie wypowiadasz człowieczku

byly3
@123 13.10.2016 20:37
nawet nie wiesz o jakiej firmie sie wypowiadasz człowieczku

bys sie zdziwił i szczena by ci opadła ,ze wiem i to doskonale!

BOLO

Sami emeryci zero jakości bo chasłem jest to i tak kopalnia weżmie pracownicy bez uprawnień a tam sie spawa ale jak to lepiej płoty spawają .Walą prezesów jak mogą prezesi chyba nie mają nic w tych łebkach bo jakby mieli to przynajmniej by na kamerki spojrzeli.szkoda pisania tylko dlaczego kopalnie nie mają kontroli a to dlatego że układziki i koperty.

Handlowiec

Zarąbiste warunki pracy, najlepsze o jakich można marzyć, znam rynek i na pewno o nieba lapiej niż na ul szybowcowej.... Atmosfera super, kasa super. Polecam.

Eurotech to rozwijająca się firma Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili/ Pensja w zależności od sprzedaży.

Zostaw opinię o Eurotech Spółka Jawna - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotech Spółka Jawna