Opinie o Desigual (Majka Reinhardt Sp. z o.o.) w Glincz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Majka Reinhardt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Majka Reinhardt Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majka Reinhardt Sp. z o.o. w Glincz

Hej, widziałam ten komentarz odnoszący się do początków kariery w firmie, czy to oznacza, że osoby bez doświadczenia też są przyjmowane? na które stanowiska? upewniam się, bo dziś dodano ofertę dla Brand Managera ale z jej treści wynika, że jest ono wymagane

W. Nowy wpis

Jeśli jest się osobą interesującą się modą to Majka Reinhardt jest fajną firmą. Można zobaczyć jak działa ten rynek od środka. Dziś już jestem w innym miejscu, ale to tutaj rozpoczynałam swoją karierę.

W Majka Reinhardt Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Majka Reinhardt Sp. z o.o. - Glincz

Firma Majka Reinhardt Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Brand Manager, Gdańsk - Kwiecień 2024
  • Doradca klienta DESIGUAL Factory Ursus, Warszawa - Luty 2024
  • Asystent sprzedaży- Desigual Stary Browar- 1/2 lub 3/4 etatu, Poznań - Luty 2024
  • Fashion Advisor/ Doradca klienta, Szczecin / Prawobrzeże - Styczeń 2024
  • Fashion Advisor/ Doradca klienta na pół etatu, Szczecin / Prawobrzeże - Styczeń 2024
  • Asystent / Asystentka działu sprzedaży, Gdańsk - Listopad 2023
  • Asystent Sprzedaży | Desigual | Designer Outlet Gdańsk, Gdańsk - Listopad 2023
  • Aststent sprzedaży- Desigual Stary Browar, Poznań - Listopad 2023
  • Desigual | Kierownik Sklepu, Gdańsk - Październik 2023
  • Asystent Sprzedaży Desigual Stary Browar, Poznań - Lipiec 2023

Czy pracujesz w firmie Majka Reinhardt Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Majka Reinhardt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Majka Reinhardt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Majka Reinhardt Sp. z o.o.