FPHU TOP ACTIV S.C.

Górki Wielkie

Opinie o FPHU TOP ACTIV S.C.

Obecny pracownik

Jak komuś nie chce się pracować to nie musi namawiać innych do zmiany firmy. Dobremu pracownikowi jest w firmie dobrze.

masohista

Idealny czas by podjąc prace w firmie TOP- Active nowi pracownicy dostają wyższe stawki od brygadzistów.

apache

Firma solidna, dobrze płacą, trzeba spi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i troche się zaangażować. Z własnych przyczyn musiałem się niestety zwolnić, ogólnie polecam.

@apache 13.09.2017 21:32

to się ciesz że Ci po premii nie przy.....lili !

(...-...)

Patrzyłem na OX.pl nie do wiary TAKA FAJNA FIRMA A ROBIĆ NIE MA KOMU !!!

Człowiekuczacysienabledach

Dla mnie nieporozumienie. Obietnice co do zarobków to bujda na bardzo dużych resorach. Warunki pracy kiepskie. Donoszenie na kosmicznym poziomie. Szkodliwość pracy wysoka. Na szczęście po 7 latach powiedziałem dość. Szkoda zdrowia.

mada

nie polecam oj nie

maro

zaś szukają naiwnych spawaczy, nie dajcie wiary temu co na rozmowie z tymi ludźmi

Stary

Ja straciłem 200zł z premii za to, że wziąłem urlop na żądanie. Przez ostatnie pół roku przewinęło się spokojnie z 30 nowych pracowników którzy są już historią. Nie polecam

(...-...)

Po kolejnych wpisach widzę , że jak odszedłem pięć lat temu z firmy , zmieniło się w zasadzie na gorsze. Odchodzą najstarsi stażem pracownicy ,ci z największymi umiejętnościami przede wszystkim mądrzejsi (usunięte przez administratora) Życzę powodzenia .

Oszukany
@Dick 03.11.2016 21:58

Normalne takie jak do każdej innej firmy. Pani lekarz mierzy ci ciśnie, pyta czy jesteś na coś chory itp.

UTe

@Oszukany, coś nie gra, bo mówisz, że cię zatrudnił, a potem wysłał na badanie, tak się nie da! Ty to chyba oszust, a nie oszukany jesteś? Jak cię znam, to znowu kombinujesz.

bulx

jas, na zadanie to ty możesz sobie co najwyżej wziąć i idzie ci z urlopu wypoczynkowego.

jas

firma jak to firma nawiecej mnie wkurza ze muwisz o urlopie to ci daja na żadanie a nie normalny urlop chore troche

KR

a Ty kumpli szukasz w robocie? chyba Ci się robota ze szkołą pomyliła, jak Ci szkoleń brak.

KR

zarobki są dobre, polecam. w zależności oczywiście od pracownika, spawacze na start mają 2500zł, premia jest ZAWSZE wypłacana, przynajmniej w moim przypadku, jak nic nie zawalisz, to nikt Ci nic nie zabierze. kolega Zwilu z liczeniem trochę ma problem, bo zakładając, że tydzień ma średnio 40h, to stawka godzinowa wychodzi 15,60zł. oczywiście z czasem wynagrodzenie rośnie. atmosfera jest ok.

tomilijones

firma top activ z Górek Wielich jest to przedsiębiorstwo skupiające się na produkcji systemów ogrodzeń aluminiowych i stalowych, w których skład wchodzą: bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, przęsła, armatura przemysłowa, która częściowo jest kupowana od firm zewnętrznych oraz wszelakiego typu napędy.

amax

patrze, że jak temat zszedł na temat zarobów to cisza....Nawet widełek nikt nie może podać? Aplikowałem i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii.

ja z tej pracy jestem bardzo zadowolony, proponuje wam zalozyc swoje wlasne firmy i stworzyc coś takiego co stworzyli wasi pracodawcy. zaloze sie ze 3/4 pojdzie z walizkami.

co masz na myśli? co robią Ci pracodawcy nie odpowiedzialnie ?

robert

bodajże 19 marca wstawili swoją nową ofertę dla operatorów frezarek i tokarek, także trochę przespałeś @waldek

(...-...)

o popularności i prestiżu firmy, oraz poszanowaniu pracowników, najlepiej " świadczy" ILOŚĆ ogłoszeń w rubryce ZATRUDNIĘ patrz portal OX pl. Szukaj pod hasłem operator CNC i WATERJET, a ostatnio również ELETKTROMONTER

(...-...)

z dotacji pracownikom na pewno nic nie kapnęło , a na nowe maszyny nie ma operatorów natomiast nowi pracownicy jakoś się nie garną

zerg

Podejrzewam, że i pracownikom coś skapnęło, a jak nie to przynajmniej mają okazję pracować w top activ na nowym i sprawnym sprzęcie.

d.

witam, czy atmosfera pracy uległa zmianie? szukam aktualnie pracy, zastanawiam się nad złożeniem cv. proszę o jakieś aktualne informacje na temat tej firmy. jakie płace ? proszę o obiektywną ocenę całości. to źle czy dobrze, że są kamery ? przecież w prawie każdym większym zakładzie są. co do kapusi to wydaje mi się, że wszędzie ich pełno

ja, rekin

Aktualnie zwalniają, praca okresowa, jedynie w okresie letnim. Alternatywa dla zagranicznych[usunięte przez moderatora] pracy - warunki podobne, stawka o wiele mniejsza, ale za to dojazd krótszy. Nie polecam. Jedyne czego można pogratulować firmie to nieprzemyślanych inwestycji, a szefowi nowego samochodu.

(...-...)

pracowałem wystarczająco długo by tak twierdzić jak nie wierzysz to sprawdż spróbuj mieć własne zdanie to się przekonasz

Zostaw opinię o FPHU TOP ACTIV S.C. - Górki Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FPHU TOP ACTIV S.C.