Opinie o F.P.H.U.Top-Activ s.c. O.Krzywoń T.Krzywoń w Górki Wielkie

F.P.H.U.Top-Activ s.c. O.Krzywoń T.Krzywoń
3 76 37 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jaki dress code obowiązuje w F.P.H.U.Top-Activ s.c. O.Krzywoń T.Krzywoń?

Felek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Z daleka... Wielkim i Szerokim łukiem...omijać proszę. Nie polecam. Jest tyle innych firm. Chyba, że jak już ktoś wcześniej wspominał należysz do grupy z nazwiskiem na K to tam może Ci będzie dobrze.

Tak3Nie6
Lokalny Nowy wpis

Nie polecam nikomu się tam zatrudniać, właściciele są ludźmi aroganckimi i nie dotrzymują danego słowa,(usunięte przez administratora)

Tak8Nie4
Ryszard

Czy znane są Wam przypuszczalne terminy przyszłych rekrutacji w FPHU TOP ACTIV S.C.? Czy w ogóle Waszym zdaniem warto starać się o zatrudnienie w tej firmie? Przedstawilibyście to, co w tym momencie dzieje się w niej? W jakiej kondycji się znajduje? Wszelakie aktualne informacje o tym pracodawcy będą na pewno wzięte pod uwagę przez osoby chcące zatrudnić się w FPHU TOP ACTIV S.C.

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Obecny pracownik

Jak komuś nie chce się pracować to nie musi namawiać innych do zmiany firmy. Dobremu pracownikowi jest w firmie dobrze.

Tak47Nie2

nie na K
@Obecny pracownik

Jak masz nazwisko na K to się zgodzę że jest ci w firmie dobrze

Tak31Nie4
Były pracownik nie szanowany
@Obecny pracownik

Bo się przykleil do jednej firmy jak rzep do psiego ogona lubi być w (usunięte przez administratora) ładowany bo za 1500 plus premia nie będzie nikt normalny pracował a jak się boi innej pracy to jego sprawa ale mądry pracownik nie będzie robił za najniższą i premia teraz już zaczęli płacić w normalnych firmach od 20 do 26zl netto tylko trzeba wierzyć w siebie a nie bać się i być uwiazany

Tak19Nie2

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w FPHU TOP ACTIV S.C.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w FPHU TOP ACTIV S.C. jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

masohista

Idealny czas by podjąc prace w firmie TOP- Active nowi pracownicy dostają wyższe stawki od brygadzistów.

Tak9Nie1

apache

Firma solidna, dobrze płacą, trzeba spi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i troche się zaangażować. Z własnych przyczyn musiałem się niestety zwolnić, ogólnie polecam.

Tak41Nie

@apache

to się ciesz że Ci po premii nie przy.....lili !

Tak21Nie

(...-...)

Patrzyłem na OX.pl nie do wiary TAKA FAJNA FIRMA A ROBIĆ NIE MA KOMU !!!

Tak35Nie

Człowiekuczacysienabledach

Dla mnie nieporozumienie. Obietnice co do zarobków to bujda na bardzo dużych resorach. Warunki pracy kiepskie. Donoszenie na kosmicznym poziomie. Szkodliwość pracy wysoka. Na szczęście po 7 latach powiedziałem dość. Szkoda zdrowia.

Tak41Nie1

mada

nie polecam oj nie

Tak41Nie

maro

zaś szukają naiwnych spawaczy, nie dajcie wiary temu co na rozmowie z tymi ludźmi

Tak38Nie
Stary

Ja straciłem 200zł z premii za to, że wziąłem urlop na żądanie. Przez ostatnie pół roku przewinęło się spokojnie z 30 nowych pracowników którzy są już historią. Nie polecam

Tak37Nie

(...-...)

Po kolejnych wpisach widzę , że jak odszedłem pięć lat temu z firmy , zmieniło się w zasadzie na gorsze. Odchodzą najstarsi stażem pracownicy ,ci z największymi umiejętnościami przede wszystkim mądrzejsi (usunięte przez administratora) Życzę powodzenia .

Tak39Nie

Tak11Nie

Dick

Jaki są badania?

Oszukany
@Dick

Normalne takie jak do każdej innej firmy. Pani lekarz mierzy ci ciśnie, pyta czy jesteś na coś chory itp.

UTe

@Oszukany, coś nie gra, bo mówisz, że cię zatrudnił, a potem wysłał na badanie, tak się nie da! Ty to chyba oszust, a nie oszukany jesteś? Jak cię znam, to znowu kombinujesz.

Tak22Nie

bulx

jas, na zadanie to ty możesz sobie co najwyżej wziąć i idzie ci z urlopu wypoczynkowego.

Tak9Nie

jas

firma jak to firma nawiecej mnie wkurza ze muwisz o urlopie to ci daja na żadanie a nie normalny urlop chore troche

Tak4Nie

Tak2Nie

KR

a Ty kumpli szukasz w robocie? chyba Ci się robota ze szkołą pomyliła, jak Ci szkoleń brak.

Tak23Nie

KR

zarobki są dobre, polecam. w zależności oczywiście od pracownika, spawacze na start mają 2500zł, premia jest ZAWSZE wypłacana, przynajmniej w moim przypadku, jak nic nie zawalisz, to nikt Ci nic nie zabierze. kolega Zwilu z liczeniem trochę ma problem, bo zakładając, że tydzień ma średnio 40h, to stawka godzinowa wychodzi 15,60zł. oczywiście z czasem wynagrodzenie rośnie. atmosfera jest ok.

Tak28Nie

tomilijones

firma top activ z Górek Wielich jest to przedsiębiorstwo skupiające się na produkcji systemów ogrodzeń aluminiowych i stalowych, w których skład wchodzą: bramy przesuwne, bramy skrzydłowe, przęsła, armatura przemysłowa, która częściowo jest kupowana od firm zewnętrznych oraz wszelakiego typu napędy.

amax

patrze, że jak temat zszedł na temat zarobów to cisza....Nawet widełek nikt nie może podać? Aplikowałem i myśle teraz jak tam u Was się pracuje obecnie i jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj bardzo stresujący moment, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii.

TakNie

ja z tej pracy jestem bardzo zadowolony, proponuje wam zalozyc swoje wlasne firmy i stworzyc coś takiego co stworzyli wasi pracodawcy. zaloze sie ze 3/4 pojdzie z walizkami.

Tak22Nie

co masz na myśli? co robią Ci pracodawcy nie odpowiedzialnie ?

(...-...) Nowy wpis
@456

Jeszcze jak pracowałem w firmie, to chcieliśmy z kolegami zbudować ci klęcznik w biurze u szefa, aby łatwiej ci było szeptać do ucha i donosić na kolegów, a przede wszystkim tych od których uczyłeś się jak co robić gdy byłeś zielony . Nie dziwi mnie więc, że jest ci dobrze bo wlazłeś w " ---" tak głęboko, że jest ci ciepło i przytulnie. Gratulacje!!!

robert

bodajże 19 marca wstawili swoją nową ofertę dla operatorów frezarek i tokarek, także trochę przespałeś @waldek

(...-...)

o popularności i prestiżu firmy, oraz poszanowaniu pracowników, najlepiej " świadczy" ILOŚĆ ogłoszeń w rubryce ZATRUDNIĘ patrz portal OX pl. Szukaj pod hasłem operator CNC i WATERJET, a ostatnio również ELETKTROMONTER

(...-...)

z dotacji pracownikom na pewno nic nie kapnęło , a na nowe maszyny nie ma operatorów natomiast nowi pracownicy jakoś się nie garną

zerg

Podejrzewam, że i pracownikom coś skapnęło, a jak nie to przynajmniej mają okazję pracować w top activ na nowym i sprawnym sprzęcie.

d.

witam, czy atmosfera pracy uległa zmianie? szukam aktualnie pracy, zastanawiam się nad złożeniem cv. proszę o jakieś aktualne informacje na temat tej firmy. jakie płace ? proszę o obiektywną ocenę całości. to źle czy dobrze, że są kamery ? przecież w prawie każdym większym zakładzie są. co do kapusi to wydaje mi się, że wszędzie ich pełno

ja, rekin

Aktualnie zwalniają, praca okresowa, jedynie w okresie letnim. Alternatywa dla zagranicznych[usunięte przez moderatora] pracy - warunki podobne, stawka o wiele mniejsza, ale za to dojazd krótszy. Nie polecam. Jedyne czego można pogratulować firmie to nieprzemyślanych inwestycji, a szefowi nowego samochodu.

Tak2Nie

(...-...)

pracowałem wystarczająco długo by tak twierdzić jak nie wierzysz to sprawdż spróbuj mieć własne zdanie to się przekonasz

Tak8Nie

Zostaw opinię o F.P.H.U.Top-Activ s.c. O.Krzywoń T.Krzywoń - Górki Wielkie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie