SKLEP ,, ŻABKA

Sosnowiec, Będzińska 39a

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

SKLEP ,, ŻABKA
3 3 6 1

Opinie o SKLEP ,, ŻABKA

Touka

Jak z naszymi politykami - dużo obiecują, a finalnie i tak dostajemy kopa i zostajemy z niczym. Po pierwsze: NIE DAJĄ UMOWY. Pracowałam 5 dni i praca mi nie odpowiadała - głównie z powodu braku przestrzegania KODEKSU PRACY. Kobieta, która ma dźwigać wielkie skrzynie z butelkami piwa? Dziękuję. Z czwartku na piątek miałam mieć zmianę z popołudniówki na rano - czyli nie miałabym tylu godzin snu przed rozpoczęciem pracy, ile powinnam w cywilizowanym miejscu. System pracy miał być 2/2/2 - dwa dni na rano, dwa na popołudnie i dwa wolne. Tymczasem grafik miałam rozpisany na 7 dni pracy bez przerwy. Łudząc się, że w końcu dostanę umowę, przepracowałam wspomniane 5 dni - za które nie dostałam ANI GROSZA, bo przecież nie podpisano umowy. UWAŻAJCIE LUDZIE, nie dajcie się wykorzystać złodziejom - nie jesteście niewolnikami.

Zostaw opinię o SKLEP ,, ŻABKA - Sosnowiec

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKLEP ,, ŻABKA