Mostostal Export Development

Opinie o Mostostal Export Development

[usunięte przez moderatora] ta firma to wydmuszka zatrudnia niewiele osób, to firma córka Mostostal Export. Znam inne opinie o tym szefie, ludzie którzy mają z nim pracować sami odchodzą, gdyż jest to człowiek chamski i arogancki - mowa tu o Panie [usunięte przez moderatora] Stosunek do pracownika to nieprzedłużanie umowy bez wcześniejszego powiadomienia o tym. Po za powyższym i niskimi zarobkami oraz niemożnością podwyżki, pozostałe kwestie OK. Pensje terminowo płatna.

Zostaw opinię o Mostostal Export Development - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mostostal Export Development