Esthee Medica

Opinie o Esthee Medica

vshk

hej! martwi mnie trochę ta cisza...rozumiem, ze Esthee Medica nadal funkcjonuje - nikt sie nie wypowiada, ani pracownicy, ani kliemci, trochę dziwne.

Sheesha

Potwierdzam, od miesiecy probuje umowic sie na zabieg, sciemniaja, zwodza, odwoluja, na telefony i mejle nikt nie odpowiada. Podejrzewam, ze firma sie zwinela. Niestety groupon dziala jak ebay - nie sprawdza sprzedawcow, a naiwny klient traci. Ciekawa jestem, czy dostane zwrot 600 PLN od groupona. Na stronie internetowej estee medica nie ma zadnej informacji o danych firmy (poza adresem), o wlascicielu. Nawet filmik - rozmowa z wlascicielka zostal usuniety, co jeszcze bardziej sklania do przekonania, ze zostalam oszukana :(

Ewa

Rzeczywiście trudno się skontaktować telefonicznie, ale bez problemu umówiłam się przez maila. Zabieg wykonany fachowo, sprawną ręką przez sympatycznego lekarza. Polecam

lala

Witam. Nie polecam , od miesica probuje sie skontaktowac z salonem i zapisac na zabieg, ale nikt nie raczy sie ze mna skontaktowac, czuje sie oszukana!! Usluge na zabiegi kupilam poprzez grupon, i moze jest to powod lekcewazenia mojej osoby. Podaja ze na ul. Karowej znajduje sie drugi punkt, nie jest to zgodne z prawda, poniewaz nie ma tam ESTHEE MEDICA

Nie polecam , ciężko się skontaktować , wystawiają oferte na portalach grupowych a potem nie chce zapisać , zwalają na brak grafiku albo na chorobe lekarza, krętacze...

aaa

polecam korzystam z zabiegów u przystojnego pana, endermologia super efekty, super atmosfera ,polecam salona na ul.korzona 111 este medica

super praca i jeszcze lepsza szefowa :) szkoda ze tylko chyba tam jest taka atmosfera::( pozdro dla szefowej

Zostaw opinię o Esthee Medica - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esthee Medica