kopel

Tarnobrzeg

Opinie o kopel

khg

@tomasz a to szkoda bo sie nia załapałem niestety. A z tego co piszesz oferty mogły byc całkiem rozsądne i chyba dobrze płatne jak wnioskuje. Ciekawi mnei własnie ile dokładnie można u nich zarobić???

a ta praca w nadgodzinach bez kasy ogolnie nie polecam ale wybor nalezy do was piszac to nie mialem nic na mysli zlego to tylko moja skromna opinia

---

praca tam to katorga jak p (usunięte przez administratora) zwraca sie obrazliwie do pracownika przy kontrahencie i ktos lubi taka atmosfere to ok. inaczej jest jak jestes handlowcem tam brat szefa i jeszcze jeden tworza trojce swieta prosze zapytac ile ludzi sie przez ta firme przewinelo i jak odeszli z jakiego powodu nie ma sie co dziwic typowe warunki z tarnobrzega

Zostaw opinię o kopel - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kopel