WZRB JAROSŁAW

Jarosław

Opinie o WZRB JAROSŁAW

abc

Zakład remontowo budowlany jest na dobrym poziomie, al czy wypłata pojawia się o czasie? Dzięki za odpowiedź

?

robik - 2012-01-21 18:31:21 anonim - 2011-01-23 12:57:58 W tej firmie nie jest najlepiej kierownicy traktują pracowników jak śmieci ktoś dawno powinien coś z tym zrobić nie można tak traktować ludzi chodzi tu o całe kierownictwo pozdrawiamPracowałem tam 2 lata ale to co zobaczyłem to szok zero kultury z strony kadry i kierownictwa dla pracowników pozdrawiamjestem pracownikiem tej firmy od 5 lat to jest jedna klika pociotkow

robik

Zostaw opinię o WZRB JAROSŁAW - Jarosław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZRB JAROSŁAW