migra

Trzeboszowice

Opinie o migra

antek

ja jestem temu przeciwny.. samochód służbowy powinien służyć do pracy. Skoro firma ma takie luźne podejście, to na pewno też nie oszczędzają na wypłatach dla pracowników. Wydaje mi się, że migra to może być dobre miejsce pracy.

RudyormowieC

W firmie nyndza z bryndzą.zapierda.....ć tszeba !!!! A nie docenia nikt,w innych firmach to przynajmniej dobre słowo można usłyszeć !aaaaaaa sprawy finansowe? Zapomnij o podwyżce firma (pracownicy) spłacają nowiutkie furki wzięte w lizing do prywatnych potrzeb....c.d.n.!!!

xmen

Nie ma przyjęć są zwolnienia wypłaty nigdy niema na czas !!!!!!!

prawdziwy

Jak się wyraził jeden osobnik z rządu : "( usunięte przez administratora ) ot cała prawda o tej firmie.

olo

Klasyczny przykład nepotyzmu i chamstwa.W firmie dobrze mają tylko pociotki i przydupasy.Reszta jest od czarnej roboty na czas kontraktu,potem dostaniesz kopa bez względu na to co potrafisz.Ale jakoś przydupasy nie uchroniły firmy przed zapaścią i mam nadzieje przed plajtą bo w tej chwili cienko przędą...

xxx

Lepszego zakładu w okolicy niema.

Zostaw opinię o migra - Trzeboszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie migra