Centrum podatkowo prawne B.P.

Chełmek

Opinie o Centrum podatkowo prawne B.P.

Tragedia, zero poszanowania dla pracowników, o urlopie możecie zapomnieć (oprócz letniego bo musi być zgodnie z przepisami), l4 to chyba jak będziecie zdychać. Na początku miła atmosfera a potem zimny kubeł wody. Szefowa z mężem uważają się za szlachtę, a wszyscy, którzy nie są z dobrej, starej krakowskiej rodziny (cokolwiek to znaczy) są dla nich prostakami. Przestrzegam i nie jestem jedyną osobą, która przeżyła ten koszmar. Biuro z 18-letnim stażem i zero zaufanego pracownika, kadra wymienia się co dwa lata albo i częściej. Złożenie wymówienia traktowane jest jak wypowiedzenie wojny, chociaż wcześniej człowiek wielokrotnie dowiaduje się że jest do niczego. Zmarnowany czas a smród długo się potem ciągnie za człowiekiem...

Zostaw opinię o Centrum podatkowo prawne B.P. - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum podatkowo prawne B.P.