euroactiv - szczecin

Szczecin

Opinie o euroactiv - szczecin

monteneur

Zgadzam się w całej rozciągłości. Chodzi to, to w wyświechtanym garniturze, szczerzy zęby i opowiada cuda niestworzone o podłączeniach grupowych (a jakże!) tańszych niż w sprzedaży detalicznej. Nagada się cwaniaczek jeden z drugim, jednego na stu w bambuko zrobi, szefo w biurze zadowolony, a bidula - akwizytor dostanie bidniejszą prowizję, z której musi sobie opłacić przejazd w teren. Pisano już o tym milion razy, ale napisać należy jeszcze raz ku przestrodze - CYFRA + w wersji "terenowej" to zwykli naciągacze, którzy balansują na granicy prawa. I od strony zewnętrznej i wewnętrznej.

acad

Witam. Uważajcie na firmę euroactiv w szczecinie. Akwizytorzy oszukują klientów po to żeby wyrobić normy i zarobić. Podają złe ceny i po okresach promocyjnych trzeba płacić dużo więcej niż podają. UWAŻAJCIE I SPRAWDZAJCIE PRAWDZIWE CENY

Zostaw opinię o euroactiv - szczecin - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euroactiv - szczecin