Zakład Remontowo Budowlany Melka Kutno

Kutno

Opinie o Zakład Remontowo Budowlany Melka Kutno

WIDZ POSTRONNY

FIRMA REMONTOWA JÓZEFA MELKE MOŻE I Z TRADYCJAMI I WIELE LAT W BRANŻY ALE W TRAKCIE PRAC DOCIEPLENIOWYCH ZOSTAWIAJĄ CODZIENNIE STRASZNY BRUD I BAŁAGAN . PRACOWNICY NA RUSZTOWANIACH PRACUJĄ BEZ KASKÓW I W KLAPKACH - O SŁOWNICTWIE JUŻ NIE WSPOMNĘ - CZY TAK WYGLĄDAJĄ PRACOWNICY FIRMY Z RENOMĄ - ZA KTÓRĄ SIĘ PODAJĄ . JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ !!!!!!!!! CO DO WYKONAWSTWA TRZEBA PATRZEĆ NA RĘCE BIORĄ PODWYKONAWCÓW ????????? POSTRONNY WIDZ DZIAŁANIA FIRMY

Zostaw opinię o Zakład Remontowo Budowlany Melka Kutno - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo Budowlany Melka Kutno