GRILL-POL SYLWESTER KOWALSKI

Chełm

Opinie o GRILL-POL SYLWESTER KOWALSKI

mix

wkak, wszystko fajnie tylko odpowiedzcie mi jakiego doświadczenia wymagają. Standardowo w branży to jest jakieś 1700-1900 ale czy to każdy pracownik ma na to szansę ? Obiło mi się o uszy, że wymagania do nich to min. 2 lata doświadczenia.

anton

Fakt warunki kiepskie tylko podstawa za nic robienie a za prace płacą kasę fakt co miesiąc większe plany ale z tego co wiem to dużo tyrki maja ph ja na rozbiorze robie od paru lat wnerwia tylko że bez stalych godzin albo 1,3,4 czasami nawet 24.Fakt powinni płacić wiecej ale ludzie git

jo

straszna rotacja i warunki finansowe kiepścizna,za psie pieniadze masz orać.zapierdziel ogólnie.wyduszą jak cytrynę.

Zostaw opinię o GRILL-POL SYLWESTER KOWALSKI - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRILL-POL SYLWESTER KOWALSKI