V-MAX p. Grzegorz Bieroński

Imielin

Opinie o V-MAX p. Grzegorz Bieroński

sigi71

peugeot lxr 125cm problem z paleniem na zimnym silniku. przeczyszczono gażnik i wymiana ssania ( dobre na dobre sprawdziłem na YT i po podłączeniu do akumulatora iglica się wysówa tak jak w wymienionym) zapłaciłem 120 zł przejechałem motorkiem z 5 razy i znowu ten sam problem podjechałem do serwisu a oni znowu chcą 120 zł żadnej gwarancji na wcześniejszą tą samą usterkę. Nie polecam szkoda nerwów.

Blakrock

Serwis - długie oczekiwanie na naprawę, naprawa niechlujna ( nie po dokręcane śruby, montaż silnika na czerwonym silikonie, którego nadmiar jest nie usunięty), droga usługa - nie polecam.

Zostaw opinię o V-MAX p. Grzegorz Bieroński - Imielin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V-MAX p. Grzegorz Bieroński