Techniko

Wyszków

Opinie o Techniko

zuzu

wiadomo, może "przyjemna": to nie jest idealne słowo skoro mówimy o zatrudnieniu w automatyce "przemysłowej". w każdym razie przyjemne jest to tile się tutaj zarabia

Słowa kojarzące się z Techniko (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Techniko: Najbardziej nie podobało mi się w Techniko:

Zostaw opinię o Techniko - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techniko