Opinie o KSM Poland Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KSM Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KSM Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSM Poland Sp. z o.o. w Legnica

Cześć, ile teraz wasza premia wynosi? Ze dwa lata temu pisano, że 600 zł. widziałem ofertę a raczej jej zajawke dla ślusarza / stolarza, nie mogłem wejść w szczegóły ale w tytule już podkreślali właśnie premie. czy są zwiększone skoro o nich wspominają? Jak się zarabia i czy będą jeszcze tych stolarzy szukać do siebie?

Ppp

To kiedyś musiało nastąpić, złe zarządzanie, można było nie mieć doświadczenia, a awans po znajomości był.

Urszula Nowy wpis
@Ppp

w sumie to o czym mowa? były jakieś doniesienia na forum ale chyba niezbyt potwierdzone skoro zniknęły? jak sprawdzałam w sieci spółka wygląda na aktywną, więc do czego się odnosicie? złe zarządzanie tzn.,? o czym konkretnie tu mowa?

Ppp Nowy wpis
@Urszula

Tylko wygląda na aktywną, istnieje już tylko na papierze , rzeczywistość jest bardzo brutalna, to była fajna firma, ale nie każdy umie poprowadzić firmę, do tego trzeba mieć wiedzę, a nie tylko ...

Firma Nowy wpis

Firma upadła ludzie na urlopach tak zwanych bo nie wiadomo kto za nie zapłaci bo w firmie nie ma pieniędzy wiele faktur nie zapłaconych!

Urszula

Jeśli to prawda to co z dalszą przyszłością obecnie zatrudnionych tu osób? Ogólnie to co tu się obecnie dzieje i ilu tych pracowników tak właściwie jest? I co mogło się stać przez te 2 miesiące od kiedy nikt niczego na forum nie pisał?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KSM Poland Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kontroli jakości.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Poszukujący pracy

Dzień dobry, widziałem ogłoszenie aktywne na stanowisko magazyniera, chciałbym poznać opinie osób tam pracujących Jak z zarobkami ? Długo czekaliście na odpowiedź od wysłania aplikacji ? Czy może po prostu ogłoszenie jest aktywne, a miejsce pracy już dawno zajęta ? :/

Ppp
@Poszukujący pracy

Dostajesz najniższą plus 600 brutto.

Mm

Czy ktoś się wypowie w sprawie oferty pracy na kontrolera jakości w tej firmie? Opłaca się czy nie warto?

Bilbord na płocie wisi już od kąt postawili hale zatrudnimy ogłoszenia w internecie , (usunięte przez administratora) firma szuka i nikt nie chce tam pracować o czym to świadczy

Honorata
@Kandydat

Nie wiem o czym. Może cały czas poszerzają swój zespół? A ty masz jakiekolwiek doświadczenia związane z tą firmą czy ją oceniasz tylko po tych ogłoszeniach?

Co jaki czas w KSM Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Negatywny

Najlepiej nie ubiegać się, bo firma nie chce dać. A jak da to po roku 100 zł.

Helena
@Negatywny

A to firma nic nie robi sobie z inflacji? :/ Sa jakieś inne benefity chociaż, dodatki? Oprócz tej stówki podwyżki..

@Helena

Jest tylko podstawa i 600 zł brutto premii, nie ma wczasów pod gruszą, nie ma premii za obecność, na Święta ostatnio było 250 zł.

Negatywny

Witam, zgadzam się z byłym pracownikiem, jestem też byłym pracownikiem, napisałem tu negatywną opinię i widzę, że ktoś wykasował. Firma obecnie z nowym szefem, bez przyszłości, brak rozwoju, tu nie myślą o dobrym pracowniku, dlatego odchodzą wartościowi ludzie, zero porozumienia, nie ma czego żałować, szkoda tylko poprzedniego szefa m.m.

@Negatywny

Zgadzam się z kolegą co do słowa niema komu zarządzać

Urszula

No cóż, zbyt pocieszająco to nie brzmi. Ale masz jakieś konkretne argumenty za takim stwierdzeniem?

Ccc
@Urszula

Jak był M.M.to firma była w dobrych rękach, znał się na technologii, rysunkach, robocie, spawach, całą firmę ciągnął. On umiał zarządzać, tylko go zabrakło i ...☹️ Kto ma obecnie taką wiedzę? Każdy tylko dba o własny interes i co może załatwić dla siebie (układy) nikt nie chce nawet próbować zarządzać, są 2 osoby które to powinny pociągnąć. Pierwsza B.G. został odsunięty bo się nie nadawał, druga ...wiadomo o co chodzi, teraz jest nowy dyrektor zapowiada się dobrze, zobaczymy. To jest cała mała prawda.

Czy pracownicy w KSM Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ODPOWIEDŹ

Nie! ponieważ większość to alkoholicy którzy wszystko wymuszają krzykiem????

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w KSM Poland Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

KSM Poland

Witamy, To zależy od stanowiska. W większości przypadków rekrutacja przebiega bardzo sprawnie i decyzja podejmowana jest po pierwszym spotkaniu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół KSM Poland.

Zuzanna
@KSM Poland

A czy feedback jest nawet wtedy gdy decyzja jest negatywna dla kandydata?

KSM Poland
@Zuzanna

Dzień dobry, Dostajemy wiele zapytań o pracę. Jeśli dana osoba jest zaproszona do dalszego etapu rekrutacji zawsze wracamy z informacją zwrotną niezależnie od wyniku rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół KSM Poland.

NoNoNo

Firma KSM Szybciej zwalnia ludzi niż przyjmuje (usunięte przez administratora)Nie zatrzymuje osób które wiele potrafią a na ich miejsce przychodzą ludzie bez doświadczenia(usunięte przez administratora)co do premii TO POPROSTU JEJ NIEMA!!! Nie wiem dlaczego tak piszew ogłoszeniu.. Nie polecam!!!!

@NoNoNo

A jaki ma w tym interes żeby zatrudniać ciągle nowe osoby, a te z doświadczeniem zwalniać? Bo nie rozumiem za bardzo gdzie tu sens i logika

Witam jak wygląda obecnie sytuacja w firmie ludzie atmosfera zarobki itp. Warto składać CV z uprawnieniami 135?

Gabriela

Dosyć niedawno firma KSM Poland szukała kogoś do pracy jako Ślusarz-Spawacz, wymogiem zatrudnienia była umiejętność posługiwania się podstawowym oraz specjalistycznym sprzętem pomiarowym: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/slusarz-spawacz,gratka.pl8b447fe6b4889b1418739ab7d6f249fe,legnica, oferowali wynagrodzenie od 4500 zł brutto. Może ktoś z was miał okazję wziąć udział w rekrutacji? Jak przebiegła?

Misiek

Miałem okazję tam pracować atmosfera do niczego jest taki gościu (usunięte przez administratora) brygadzistą jest nic sam dobrze nie potrafi szacunku za grosz(usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Misiek

Dziękuję, że dzielisz się opinią, niestety widzę, że nie należy ona do najlepszych. Bardzo źle oceniasz atmosferę, a co mógłbyś powiedzieć nt. innych kwestii, np. stawka i system zmian?

Pedro

Trochę dziwna ta opinia ponieważ firma ma bardzo dobrą opinię. Pewnie nie może być wszystko idealnie ale przesadzasz z tymi mankamentami!

Peryskopolandia

Witam W tym roku(2019) jest trochę zmian ale dalej nie jest najlepiej . Wiadomo młode osoby które pracują starają się wykonywać pracę dobrze . Ale jak to zwykle znajdzie się "peryskop" (pan D.)jeden z drugim i robią zament ,a sami rury z przetopienia na urtradzwięki nie umieją wykonać tylko wiecznie pachwiny i rury na łączeniach bez przetopu . Jeśli chcesz się nauczyć dobrze spawać to nie polecam . Jest tu pęd za pieniądzem, a ludziom nie dadzą zarobić . Dyrektor (Marcin) ma wiedzę bo to inż. Ale dużo ściemnia i obiecuje kujawianki na kiju jak to nie będzie super w firmie, już od nie jednego słyszałem żeby w te obietnice nie wierzyć. Jeśli nie umiesz spawać i nie masz certyfikatów to w sam raz dla Ciebie bo nie ma to większego znaczenia , czy na szczelność czy na jakość i tak przejdzie. Jeśli już masz certyfikat i liczysz na zarobki to nawet tu nie trać czasu.

Olek

Czy firma normalnie działa? Może ktoś zdecyduje się napisać kilka informacji?

Badyl

Chłopaki wie co co, nie chce mi sie zapindzilać na tych biurowców

HR

Witam wszystkich Kilka słów o naszej firmie. Firma działa w Legnicy od 2004 roku i zatrudnia 80 osób należymy do Duńskiej grupy przedsiębiorstw. Produkujemy nasze produkty na cały świat. Większość pracowników w naszej firmie pracuje od początku istnienia firmy. Są to wspaniali ludzie o wysokich kwalifikacjach. Przedział wiekowy jest różny. Nasza firma postępuje zawsze fair w stosunku do pracowników u nas niema umów śmieciowych, problemów z dostępem do materiałów BHP, płace przychodzą zawsze na czas (można ustawiać zegarki :-), wypłacamy dodatkowe premie na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc a i w ciągu roku są przyznawane premie dodatkowe tzw. Dyrektorskie uzależnione od efektów. Większość wpisów niestety pochodzi od osoby/osób które prawdopodobnie pracowała nie więcej jak trzymiesięczny okres próbny i niestety nieprzeszła tego okresu. Przedstawione wpisy mają charakter bardziej pomówień i epitetów niż konkretnych argumentów.

Zostaw merytoryczną opinię o KSM Poland Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w KSM Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KSM Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KSM Poland Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042