PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Tom

W tym zakladzie praca jest ok lecz pracownicy oraz ich przelozeni kradna co popadlo biora palety i wywoza inne nielegalne rzeczy a wzamian szukaja kozlow ofiarnych natomiast panie z biur sa bardzo nie mile,beszczelne noi posiadaja bliskie kontakty z przelozonymi szczegolnie jedna pani M jednym slowem zaklad nie godny uczciwego pracownika

Tom

W tym zakladzie praca jest ok lecz pracownicy oraz ich przelozeni kradna co popadlo biora palety i wywoza inne nielegalne rzeczy a wzamian szukaja kozlow ofiarnych natomiast panie z biur sa bardzo nie mile,beszczelne noi posiadaja bliskie kontakty z przelozonymi jednym slowem zaklad nie godny uczciwego pracownika

Tom

Jeśli pracowałeś w firmie PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o. czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o.