PZL - Hydral

Wrocław

Opinie o PZL - Hydral

lasopulos

Praca w PZL WROCŁAW to codzienne cieranie się z socjalizmem.Przypomina skansen lub jak kto woli tzw "czeski film". Jak jest robota to nawet da się wytrzymać, niemówię tu o zarobkach bo pracownicy z wieloletnim starzem są na głodowe pensje odporni. Praca w tym zakładzie to istny survival dla pracownika i jego rodziny. Mowa oczywiście o stanowiskach tzw. robotniczych. Lepiej się zatrudnić w biedronce lub jakimś markecie [usunięte przez moderatora]. Ogólnie wielka ściema, [usunięte przez moderatora] żenująco niski poziom BHP i itd. Szkoda czasu tylko można się zmarnować. Szansą jest nowy inwestor ale jak to będzie to czas pokaże

Zostaw opinię o PZL - Hydral - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZL - Hydral