SIAG gmbh

Germany

Opinie o SIAG gmbh

marian2321

firma SIAG to firma która jest nastawiona na (usunięte przez administratora) pracowników z Polski nie mają narzedzi paleciaków ANI MANITU wszystko robimy ręcznie a (usunięte przez administratora) kierownik to (usunięte przez administratora) która nie ma pojecia o zorganizowaniu ludziom pracy ostrzegam wszystkich kturzy sie wybieraja do tej firmy do Finlandii na elektrownie atomową Olkiluoto właśnie my byli już pracownicy idziemy do związkow zawodowych i będziemy rządć odszkodowania za bezpodstawne zwolnienie.

Zostaw opinię o SIAG gmbh - Germany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIAG gmbh