transway contracting

Stavanger

Opinie o transway contracting

Ludzie, nie jeździe tam. Bardzo oszukują. Właśnie wróciłem, okradziony. Podpisujesz jakieś papiery i nawet nie wiesz co, żadnego tłumaczenia. Niestety nie znam angielskiego:(. Nawiążcie kontakt, odpowiedzcie. Może trzeba żeby zajął się tym INTERPOL. Oszukują i nigdy nie dostaje się pieniędzy, które się wypracowało.

Piotr

Jedno pytanie Panowie kaucja jest a powiedz dlaczego jest kiedys tego nie bylo to wlasnie dzieki ludziom ktorZy robili burde i psuli wiec nikt sobie nie pozwoli na takie traktowanie a jak wynajmusz mieszkanie kaucji nie placisz wszedzie dobrze gdzie nie ma nas Panowie gdzie byscie nie pojechali zawsze cos sie znajdzie wypowiadacie sie o Stavanger a slyszeliscie zlego Oslo i Dal ? Przecierz jest to sama firma jest takie powiedzenie jak rzadzisz tak masz wiec duzo zalezy od majstra

Krzysztof

WITAM OBSTAWIAJA 3 FABRYKI STAWANGER OSLO DAL OPINIE O STWANGER SA SLABE DUZO LUDZI SIE TAM PRZEWIJA OSLO DOBRA ROBOTA KASA TEZ FAJNATYLKO MAJSTER iloraz intelligenci zero Dal CHYBA JEST WPORZADKU MALO SLYSZALEM BO NIE PRACOWALEM I NIE MAM POROWNANIA OGOLNIE O FIRMIE TO MOZNA PRACOWAC

Kazik
@Stachu 22.05.2017, 20:21
Robie tu od kilku dni, jednym słowem mówiąc cyrk. Do tego nie mozesz sie rozliczyć z podatku. Za pierwszy miesiąc kawalerow...

To prawda firma strasznie oszukuję okrada ludzi z kasy co innego mówią przez telefon a co innego na miejscu .Nie wierzcie Hanuszowi strasznie kłamie przez telefon obiecuje złote góry aby tylko ściągnąć ludzi ma za 1 pracownika 3 tys koron (naganiacz)

@Kazik 11.08.2017, 14:23

To prawda

witam w kazdej agencji sa jakies niedociagniecia czy tu czy tam ale jak czytam ze ktos wyplaty nie dostal czy cos moglontak byc ale na wlasne zyczenie jak lecial w kulki chlał robil burde i Bog wie co jeszcze to co tu sie dziwic fakt jest tam majster Bogd.... hehe kawal h... i reszte prostaka ale jest i drugi majster Piotrek (Cygan ) ktory ma wieksza wlaze zna sie na robocie i mozna z nim po ludzku a nie jak z tamtym z od pluga oderwany dostal paleczke i zdaje mu sie ze jest nie wiem kim ale przyszly czasy i na niego usiadl na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ogolnie polecam firme

wiechu

czy ktos wie jak placa na wolowinie w transweyu i czy warto tam jechac i czy placa ubezpieczenie zdrowotne.

jakiedys tez tam robiłem z deiva kawał [usunięte przez moderatora] mi ostatnia wypłate firma nie wyplacalna [usunięte przez moderatora] z ta firma dajcie se spokuj z ta robota [usunięte przez moderatora]

andzej ch

firma jak kazda kreca jest tam przykukany deiv kreci jak moze na wszystko ma odp. jest tam majster hahaaha [usunięte przez moderatora] ten to jest czop [usunięte przez moderatora] robi mu chyba loda deiv to lubi nie placa podatkow sa duze doplaty [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o transway contracting - Stavanger

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie transway contracting