Opinie o Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach w Katowice

Łukasz

Poszukują teraz ratowników medycznych z doświadczeniem? Chciałbym aplikować o pracę ,ale potrzebuję więcej informacji.

Beata Nowy wpis
@Łukasz

Ludzie masowo ODCHODZĄ Z TAMTĄD! Nie nie poszukują dadzą Ci najgorsza stacje i najniższa stawkę ze wiecej na biedronce zarobisz i parę godzin cobluszie boją się pod sprzętem podpic takie braki przy covid nie ma rus do respirstora-nie ryzykuj dyplomem błędu pracujac w takim miejscu i sprawdzaj sprzęt

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Referent można liczyć na 4000 . Czy to prawda?

Pracownik Nowy wpis

Tak, ale nie dostaniesz się. Dyrekcja czuwa aby "obcy" tu się nie dostał. Nawet jeden z dyrektorów syna zatrudnił... przypadek? No co za zbieg okoliczności.... A ogólnie bajzel organizacyjny. Nikt nic nie wie. Jak to działa? Chyba z rozpędu i koneksji dyrektora z aktualną władzą.

Kamila

Nie polecam! Byłam na rozmowie do działu księgowości. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w przeprowadzaniu rekrutacji. Główna księgowa była bardzo opryskliwa. Dodatkowo wymagają cudów, natomiast wynagrodzenie jest wręcz śmieszne. Podając swoje widełki podczas aplikacji, na miejscu okazuje się, że tyle nie mogą zaproponować. Brak szacunku dla przyszłego pracownika i jego czasu.

Pracownik Nowy wpis
@Kamila

Księgowa nie lubi jak ktoś coś potrafi. Woli "swoje" baranki wepchnąć i mieć spokój. A co do jej zachowania i kultury: opryskliwa to mało delikatnie powiedziane...

Ewa Brycz

Dzień dobry. Ok 15 popołudniu wracałam transportem pogotowia ze szp. w Goczałkowicach do domu w Bujakowie koło Bielska. Dziękuję bardzo Panom ,którzy mnie wnosili ,znosili i transportowali. Za pogodę ducha i poczucie zaopiekowania chcę Panom bardzo podziękować.. i pozdrawiam. Ewa Brycz

Czy rekrutacja na stanowisko Referent / Referentka w firmie Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Ewa Golla

Chciałam podziękować za profesjonalizm, empatię i wspaniałe podejście do pacjenta , ekipie realizującej zlecenie dnia 17 sierpnia,.z Wojewódzkiego pogotowia ratunkowego .zgłoszenie było przyjęte o godz 16.17,przyjechali do mamy przed godz 17,na adres Zabrze. ul cieszyńska 21/15.Zajęto się mama bardzo profesjonalnie, szybko,sprawnie,bardzo konkretnie,oboje zarówno pani jak i pan z pogotowia .Życzyłabym każdemu potrzebującemu tak szybkiej i konkretnej i dobrej pomocy.Bardzo dobrzy ludzie Jeszcze raz bardzo dziękuję,jesteście wspaniali.Prosze i premie dla tych wspaniałych ludzi????

Małgorzata

Chciałam podziękować za profesjonalizm, empatię i wspaniałe podejście do pacjenta , ekipie realizującej zlecenie ( kod S03 24) , dnia 28 marca 2019. Była to karetka z Mikołowa, (usunięte przez administratora) Zajęto się mną profesjonalnie, szybko, pomoc była i w dolegliwości fizycznej i psychicznie mnie zmotywowano. Życzyłabym każdemu potrzebującemu takiego potraktowania.

Brydz
@Małgorzata

To miałaś niesamowite szczęście,bo na to wychodzi że ja mam pecha z team z pogotowia , niezależnie do kogo wzywalam pogotowie czy to do babci,syna ,czy mamy zawsze się ktoś znalazł bezczelny ,arogancki bez empatii, jedna lekarka nawet zasugerowała że mój syn ma coś z głową bezczelna, teraz niedawno wzywalam pogotowie do mamy bo miała atak trzustki, a oni stwierdzili że to grypa jelitowa I pogląd wziąść tabletki A nie wzywać pogotowie ,chsmstwo , i niech się tak nie uzalaja nad sobą.

rolo
@Brydz

Mojej znajoma w rozmowie z przyjmującym zgłoszenie spotkała się z zapytaniem, czy jej może szkoda na paliwo na dojazd. W sytuacji kiedy nie ma się własnego transportu, to pytanie jest z gatunku chamskich. Kto takich ludzi przyjmuje do pogotowia w Katowicach. Żeby ten pan który przyjmował zgłoszenie mógł kogoś uratować, musi to być jego znajomy.

Renata
@rolo

Co, nie wierzę, że tak spytali. Ale to wiedzieli, że nie ma czym dojechać?

Pracuję w Leco Polska od niedawna, ale atmosfera jest bardzo przyjazna, czuje się życzliwość od współpracowników i szacunek do człowieka. Wszyscy należą do jednego zgranego teamu. Wszystkim życzę pracy w takim miejscu.

Aleksandra

Dziwne, że nie ma tutaj prawie w ogóle opinii o pracy w tym miejscu. Zwłaszcza w obecnych czasach,kiedy to szpitale zmagają się z epidemią. Szukam informacji o obecnej sytuacji z pracą w Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach. Może ktoś wie, czy poszukują początkującej pielęgniarki i na jakie zarobki na początek można liczyć?

eve
@Aleksandra

Wystarczy zadzwonić i zapytać. Do kadr np czy do sekretariatu.

Konkret

Gdzie można składać cv na ratownika?

helena.frychel@interia.pl

Dziękuję bardzo za uratowanie mego męza zespołowi S0352 w dniu 26 05 2020 zmiana nocna Pan Ratownik Krawczyk Michał i Pani Bożena Stadler jesteśmy wdzięczni za ratunek rodzina pana Frychla Piotra z Mysłowic ul Mikołowwka

Związki zawodowe trochę o Was walczą w tym WPR? Jakie macie warunki zatrudnienia? Możecie polecić?

Agnieszka

Dzięki wam mój ojciec umarł w wieku 64 lat bo nie chciało wam się go wziąść do szpitala

mari t

przesyłam szczere podziękowania dla Pana Adama i Pani Zofii oraz przesyłam pochwałę za ich profesjonalizm i ludzkie podejście do problemu pacjentka Teresa z Katowic

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach - Katowice

• Jak się pracuje w Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach?

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe W Katowicach
  • Powstańców 52