PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE 'TRYBUNALSKIE' S.A.

Piotrków trybunalski

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE 'TRYBUNALSKIE' S.A.

Zakrecony

Boże praca tam to istny dramat! Szefowa nie wie czego chce! Cos by chcieli ale... Tak to jest jak dostaje sie biznes od rodziców to nie szanują młodych tam pracujących bo sami tego nie doświadczyli....

Wiesz coś o rekrutacji w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE 'TRYBUNALSKIE' S.A.? Jak wyglądają warunki pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE 'TRYBUNALSKIE' S.A. - Piotrków trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNO-HANDLOWE 'TRYBUNALSKIE' S.A.