"Domlux - Market" Michał Puc w Hajnówce

Hajnówka

Opinie o "Domlux - Market" Michał Puc w Hajnówce

przez sklep domlux to juz chyba polowa hajnowki sie przewinela, atmosfera jest niemila, jak przychodzi nowy to starzy pracownicy kabluja na niego, niewazne czy zrobi cos dobrze czy zle, poprostu kabluja, wyleciec z roboty mozna za byle zaco, jak rownierz mozna dostac tylko polowe pensji, bo tak sobie zarzyczy PUC , zatrudnia na 1/2 etatu, robi sie po 8 a nawet wiecej godzin, za 4 godziny placi normalnie, za reszte labo na lewo albo wogule

Zostaw opinię o "Domlux - Market" Michał Puc w Hajnówce - Hajnówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Domlux - Market" Michał Puc w Hajnówce