"Kelton" Wojciech Gaudnik

Brzesko

Opinie o "Kelton" Wojciech Gaudnik

kazek

Masz tu linka do opinii pracowników o tej firmie również z gowork.pl: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,102227 Tu masz linka do ich strony www tam jest kontakt do samego szefa: http://kelton.pl/contact-pol.html Dzwoń do oporu i do skutku jak Cię będą olewać to zagroź ze mi opinie zepsujesz i nagłośnisz to w mediach czasem takie rzeczy skutkują.

byly pracownik

Z ostatniej chwili: Kierownik(usunięte przez administratora)- kumpel Gaudnika już w tej firmie nie pracuje są dwa powody: 1. Został zwolniony przez Gaudnika za nieszanowanie pracowników i zwalnianie ich za byle co i pod byle pretekstem. 2. Sam się zwolnił gdyż ma pracę za granicą bo z pensji KIEROWNIKA w Polsce nie jest w stanie domu wystawić. Poza tym z polskiej załogi zostały tylko osoby pracujące w biurze oraz przełożeni. Reszta pracowników na produkcji to już UKRAIŃCY !!! 11 pracowników to już cudzoziemcy czyli można powiedzieć że już nie jest to firma polska gdyż większość załogi to Ukraińcy. Z polaków na produkcji zostało tylko 4 osoby !!! Ostatni POLAK spawacz został zwolniony bo przypadkiem zobaczył że Ukraińcy zarabiają to co on i poszedł po podwyżkę która została skwitowana stwierdzeniem "nie dobrze ze się dowiedziałeś ile zarabiają" i zostało mu wręczone wypowiedzenie. Proszę państwa ta firma ma już tak złą opinię w brzesku i okolicach że nikt z polaków tam nie chce pracować do tego za takie śmieszne pieniądze. Luewo-Kelton musi więc się ratować sprowadzając tanich Ukraińców !!! Księgowa też się zwolniła.

sasiad

hehehehe zgadzam sie straszne buraki nie placa i w sumie firma im upadla bo sie ruchaja nawzajem co zrobisz takie zycie :-p

pracowalem u tego zjeba straszny burak jego brat wiekszy ponoc wali bratowa prosta w kakao hehehe wiocha i tyle dwaj buroki

Zostaw opinię o "Kelton" Wojciech Gaudnik - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Kelton" Wojciech Gaudnik