firma omega andzej kiercz

Ustrzyki Dolne

Opinie o firma omega andzej kiercz

jan

[usunięte przez moderatora] wisi ludziom kase dzwonia do niego ale on nie odbiera [usunięte przez moderatora]??UWAGA NA NIEGO ?? NA JEGO FIRME TEZ

anonim - 2011-01-21 06:02:10 nie polecam tej firmy [usunięte przez moderatora] i partacz nie wyplaca pieniedzy [usunięte przez moderatora] ludzi firma nie istniejaca ja pracowalem u niego nie wyplacil mi pieniedzy bo zwalal na ina firme ale z tego co wiem to tamta fima mu zaplacila wszystko?? nie polecam u niego robic [usunięte przez moderatora]wszystkich ?? wykorzystuje ludzi ?? NIE POLECAM????

Zostaw opinię o firma omega andzej kiercz - Ustrzyki Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma omega andzej kiercz