Work Service International Wroclaw

niemcy ( magazynier)

Opinie o Work Service International Wroclaw

-p0e3

możesz piać peany i pisać w zawiłym języku kolego ale sprawa jest o wiele prostsza, konkret - można temu posrednikowi zaufać bo to wielkie korpo znane, jest renoma i wiadomo czego się spodziewać po nich

mariia

witam, czy ktoś pracuje w Renningen k Stuttgartu przy komisjonowaniu kosmetyków poprzez tą agencję ? prosze o opinie ile można zarobić czy jest wszystko ok?miałam jechać tam do pracy chcialabym wiedzieć czy mam czego żałować :)

orczyk

To nie Work Service zatrudnia. Oni tylko wyszukuja ludzi dla firmy IND-EX z okolic Gorzowa Wielkopolskiego. Ta firma zatrudnia ludzi w Polsce i wysyla w delegacje do magazynow w Niemczech. Generalnie nie polecam. Wiecej mozesz poczytac na [usunięte przez moderatora]

Szukam informacji o ofecie pracy dla magazyniera w Niemczech . Chodzi o prace przy komisjonowaniu (zbieraniu zamowien) w systemie pick to voice czy jakos tak. Jesli ktos wie cos o tej pracy prosze o wpisy.

Zostaw opinię o Work Service International Wroclaw - niemcy ( magazynier)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service International Wroclaw