PROTOTO

Wrocław

Opinie o PROTOTO

FABIAN

Witam, przede wszystkim bez post bez NICKu nie powinien być zamieszczony, to rzecz administratora FORUM. Wypowiedź oszczercza i w samej treści sprzeczna, no bo jak mogą być niedostępni, skoro brał udział w zajęciach. Zawsze jest tak, że wpłacamy jaką część, a później przy otrzymywaniu uprawnień całość. To jest wielka zaleta firmy PROTOTO, w przeciwieństwie np. do uczelni, gdzie trzeba od razu wpłacić całą opłatę. Firma PROTOTO posiada wszelkie cechy profesjonalizmu, zawsze odpowiada na kontakt emailowy oraz telefoniczny. Godna polecenia

Zostaw opinię o PROTOTO - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTOTO