konrad olejnik

Ustrzyki Dolne

Opinie o konrad olejnik

marcin

Czy to aby nie jest jakas jednoosobowa firma, czy wrecz nie zakonczyli oni dawno swojej działalnosci, bo jak tak patrze, to nie ma tutaj praktycznie komentarzy od wrzesnia 2011 roku, a to bardzo długo. Bardzo prosiłbym o opinie kogos, kto jest zorientowany co się stało właściwie z firmą, pozdrawiam i dziękuję!

pani

tak to prawda to jest straszny [usunięte przez moderatora] i bajkopisarz!!!!!!!!!!! uwazajcie na niego

anonim - 2011-01-20 15:04:50 nie idzcie do tj firmy pracowac to najwiekszy [usunięte przez moderatora] z ustrzyk dolnych naciaga ludzi na zasadzie biore cie do pracy umawia sie z toba na wynagrodzenie po czym nie wywiazuje sie (nie wyplaca) juz tak[usunięte przez moderatora] kilka osob z ustrzyk i okolic [usunięte przez moderatora] rowniez zleceniodawcow biorac zaliczki i wiecej sie nie pojawia na terenie budowy jezeli sa i chca jakies osoby [usunięte przez moderatora]to sie wpisywac trzeba to ukrucic witam pracuje u niego i niema problebu z kasa??placi co tydzien ??mam nawet umowe na trzy miesiace

anonim - 2011-01-20 15:04:50 nie idzcie do tj firmy pracowac to najwiekszy [usunięte przez moderatora] z ustrzyk dolnych[usunięte przez moderatora] ludzi na zasadzie biore cie do pracy umawia sie z toba na wynagrodzenie po czym nie wywiazuje sie (nie wyplaca) juz tak [usunięte przez moderatora]kilka osob z ustrzyk i okolic [usunięte przez moderatora]rowniez zleceniodawcow biorac zaliczki i wiecej sie nie pojawia na terenie budowy jezeli sa i chca jakies osoby [usunięte przez moderatora] to sie wpisywac trzeba to ukrucic jak macie problem to idzie do sadu pracy a nie piszecie taki glupoty

Zostaw opinię o konrad olejnik - Ustrzyki Dolne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konrad olejnik