Economico

Mysłowice

Opinie o Economico

Angelika

Z pozoru buty ładne, chodź połka cenowa zawyżona parząc przez pryzmat skóropodobnych butów. Skusiłam się zakupem - ok, buty ładne zaryzykuje i to był błąd po użytkowaniu butów 3 tyg w sezonie suchym - posypały się. Dosłownie gorzej niż obuwie z tanich sklepów za 30 zł. Zaniesione do reklamacji, reklamacja uznana - naprawione. Po zobaczeniu produktu po naprawie można chwycić się za głowę. obcas cały w kleju a but nie sklejony - odwołanie do reklamacji nikt nie wyszedł by w takich butach na ulicę. Po kolejnych 2 tygodniach po rozpatrzeniu odwołania informacja" PO NAPRAWIE OBUWIE BEZ WAD." po raz kolejny złapałam się za głowę - buty nie zostały podejrzewam nawet obejrzane , nic się nie zmieniło. kolejne odwołanie i telefon z informacją odnośnie dobrych stosunków z klientem oddadzą mi połowę kwoty z racji że buty były noszone. Brak słów ze takie firmy są w naszych MIASTACH. OSTRZEGAM I NIE POLECAM BYTY POWYŻEJ 100 PLN powinny wytrzymać więcej niż 1 miesiąc za kontakt między firmą a Klienem powinien być rzetelny i elokwentny a przede wszystkim uczciwy.

Ja
@Angelika 17.12.2014 11:05

A co Twoja wypowiedź ma do warunków pracy w tej firmie? niekiedy trzeba pomyśleć w jakim miejscu się pisze, bo to forum ma pomagać w ocenie pracodawcy a nie produktów.

Sa

Możecie coś napisać o pracy w sklepach z obuwiem economico? Jak kształtują sie zarobki itd

Zostaw opinię o Economico - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Economico