Klient serwisu monsterpolska.pl

Toruń

Opinie o Klient serwisu monsterpolska.pl

chuj cie to

kolego bo to moim zdaniem oni wyciagaja dane nasze mi wyslali meila a w nim link i atywirus odrazu zablokowal ten link

trocol

Nie pracowałem w MonsterPolska i już na pewno nigdy nie będę. Jest to firma oszustów. Na swojej stronie z ofertami pracy publikują nieprawdziwe dane!!!!! Oferty z przed 1,5 czy 2 lat publikują jako dzisiejsze. Ludzie szkoda czasu na szukanie pracy na na stronach internetowych tej firmy!!!. Jedno wielkie kłamstwo!!! Moja ocena to bezwzględne ZERO /0/

Zostaw opinię o Klient serwisu monsterpolska.pl - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klient serwisu monsterpolska.pl