Boetronic GmBH

München

Boetronic GmBH

Opinie o Boetronic GmBH

Jak wyglądają aktualności firmy Boetronic GmBH? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Monika

Cześć czy ktoś może opisać krótko jak wyglada tam praca dla kobiet?

Sikorka

Hej czy ktoś się orientuje czy w firmach podwykonawczych do BMW trzeba język znac ?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o Boetronic GmBH? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Byłem u nich w trzech pracach i nie powiem złego słowa w porównaniu do Polskich laik firm wyjechałem parę razy z polskich agencji i modle się o powrót do Boetronicka ;p tylko u nich się wszystko zgadzało i zawsze ktoś był w stanie pomocy przy jakiś ewentualnych nie porozumieniach bo się nie okłamujmy nie ma takich miejsc gdzie one nie powstają a wszystkim dogodzić się nie da. jeśli tylko zjawi się oferta z uśmiechem będe do nich wracał.:)

Lusia21

okradaja pracowników, wypłacają na czysto 400 euro - paliwo i jedzenie we włąsnym zakresie z tych 400 euro, oraz dopłata do mieszkania.

Pani M

Firma boetronic jest jedną z najlepszych firm pośrednictwa pracy w Niemczech. Jest również jedną z najlepiej płacących. Rzetelna, wszystko się zgadza, wszystko jest na czas bez żadnych problemów. Pracowałam już przez wiele firm i nie raz zostałam oszukana nie raz płakałam, bo tak mnie z pieniędzy okradli, więc mogę się na ten temat wypowiedzieć. Nie tak jak inni nigdzie indziej nie byli a krytykują. Firma naprawdę jest bardzo dobra i godna polecenia :-)

andrzej z mławy
@Pani M 11.08.2015 10:45

witam uważajcie na ta firme wielkie oszustwa zwerbował mnie zeitmann z polski umowe podpisywałem z BERTONIC nie płacą ,oszukuja, wymyslaja ,naliczają nie wiadomo za co kase pracowałem w euromaster w hamburgu praca cięzka jak grom ,jak coś to podpisujcie ,a potem będzie płacz jak ja ,pozdro

hubert z wroclawia
@andrzej z mławy 19.12.2016 15:22

Witam! Wypisujesz Pan bzdury jakich malo, tez pracowalem przez Boetronic w serwisie w Stuttgart Pewnie nie byłeś zameldowany ani nic i na podatek ci poszło pół wypłaty. U mnie wszystko tak jak bylo mowione przy podpisaniu umowy to tez wyplacili co do centa, wyplata zawsze 15-go na koncie. Dodatkowo jeszcze dostalismy z kolega premie na koniec pracy i na wiosne znowu mamy tam wroci. Mieszkanie nie robilo szału, ale mieliśmy kuchnie, łazienkę, wkoncu nie był to hotel ale pensjonat dla pracowników było czysto, blisko do sklepów i dobre połączenie do pracy.

Zostaw opinię o Boetronic GmBH - München

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boetronic GmBH