POLANA

Poznań

Opinie o POLANA

kurt
użytkownik zarejestrowany

tam, i do tego ma trzy plantacje w lubelskim, pomorskim i zachodniopomorskim, można się zapisywać na zbiory

Wiewiórka

Dziękuję za wczorajszy wieczór i pozdrawiam tych, których miałam zaszczyt poznać - śpi się cudownie!

ja

zapraszam do współpracy mała firma pracowałam w molochu i wiem jak tam jest na razie tutaj jest ok poszukuje prelegentów na domówki oraz na duze pokazy pozdrawiam

Rudi

Witam ja nie jestem ani nie byłem pracownikiem tej firmy,miałem szanse nim zostać.Właśnie wróciłem z rozmowy kwalifikacyjnej,rozmowa bardzo miła itd.Ale ja wiedziałem po przeczytaniu tych opinii o co pytać Pani była bardzo zdziwiona moim zestawem pytań,pytałem o sposób premiowania umawiania spotkań oraz zapytałem czy wszystko to będę miał na papierze ze umowę przeczytam i poproszę o dopisanie tych warunków które niby oni gwarantują a w umowie ich nie ma. .Na ta rozmowę poszedłem dla satysfakcji żeby się z nimi podroczyć i zobaczyć ich reakcje,nie dam się już naciągnąć na tego rodzaju słowne obiecanki,pracowałem w dwóch takich firmach wiem ja to potem jest w realu.Obecnie pracuje i mam wrażenie ze siedzę u Pana Boga za piecem.Teraz jestem pewny ze negatywne opinie to 100% prawdy.Ciesze się jednak ze mogłem porozmawiać sobie z Panią która na koniec rozmowy już prawi się zagotowała i widać jak bardzo chciała się mnie pozbyć lecz zadawałem kolejne pytania a jej odpowiedzi podważałem z punktu widzenia prawa pracy,na koniec roześmiałem się w głos i życzyłem powodzenia w szukaniu jelonków.Nie zdążyłem zejść z piętra jak włączyła się jej kataryna i napewno udało mi się podnieść jej ciśnienie

lg118

Firma rzetelna doceniająca pracownika warto się zatrudnić Polecam wszystkim

Zostaw opinię o POLANA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLANA