Centrum Reduta

Kraków

Opinie o Centrum Reduta

Kajco

@lila z tego co mi wiadomo to wypłaty są w terminie, a jeśli chodzi o umowę to w sumie zależy, bo studenci mogą liczyć na umowę zlecenie, ale też na umowę o pracę, więć to wybór chyba jest.

lila

A jak jest u Michalskich z personelem na sklepach?mają jakieś umowy?wypłaty w terminie?

aaaaaaaa

Nie polecam współpracy z Państwem Michalscy w reducie ponieważ oszukują ludzi cały czas nie wypłacają pieniędzy na dany termin robią sobie jaja z ludzi

Nie polecam pracy w Reducie, złe podejście do pracowników, częsta wymiana pracowników, praca praktycznie na okrągło

Zostaw opinię o Centrum Reduta - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reduta