stylehotels

Siemianowice Śląskie

Opinie o stylehotels

Meshka

Już dwójka znajomych pracowała w Stylehotels w Siemanowicach. Bardzo dobry hotel, mili współpracownicy, bardzo przyjazne miejsce. Sama również doświadczywszy kontaktu z firmą mogę się podpisać pod opinią moim dwóch znajomych. Polecam!

zawiedziona

Porażka, najgorszy pracodawca jak dotychczas. Prezes ma łeb do interesów ale nie ma zielonego pojęcia o htelarstwie, zamiast chociaż posłuchać co inni fachowcy maja do powiedzenia wie lepiej. Połowa pracowników górnego szczebla to znajomi lub rodzina. Jeden wielki bajzel a pasierb prezesa ma więcej do gadania niż manager hotelu. Na umowie najniższa krajowa a reszta pod stołem, z miesiąca na miesiąc coraz później. Brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników a teksty typu środa dzień [usunięte przez moderatora] są na porządku dziennym. Zdecydowanie odradzam.

Zostaw opinię o stylehotels - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stylehotels