TELE M MARIA MALINOWSKA

Pruszcz Gdański

Opinie o TELE M MARIA MALINOWSKA

Kk

Byłem zatrudniony tam przez kilka miesięcy. Nie polecam tej pracy. Szefostwo co jakiś czas każdemu z pracowników zapewnia rozmowę "ocenę pracownika", która polega tylko na wytykaniu błędów. Każdy wychodzi z płaczem jak w przedszkolu...

jj

Zdecydowanie polecam pracę w TeleM. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, umowa o pracę (na czas nieokreślony już po roku zatrudnienia), panuje miła atmosfera, Właściciele regularnie organizują imprezy integracyjne, jasna ścieżka kariery, szkolenia pracowników zgodnie z potrzebami i w miarę możliwości.

bedek

Pracuję w Tele M od ponad 10 lat. W międzyczasie urodziłam dwójkę dzieci, nie było żadnych problemów z powrotem do pracy. Właściciele to bardzo przyjemni ludzie, wymagający a jednocześnie wyrozumiali. Wynagrodzenie otrzymuję zawsze na czas, pracownicy mają umowy o pracę. Atmosfera bardzo dobra. POLECAM :-)

Zostaw opinię o TELE M MARIA MALINOWSKA - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELE M MARIA MALINOWSKA