F.H.P.U. ROTOS
3 11 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w F.H.P.U. ROTOS?

MajsterKlepka Nowy wpis

Firma ma duży problem z placeniem podwykonawcom Zwlekanie, zwalanie na księgową itp Ogolnie Nie polecam Pracownicy też tam kolorowo nie mają, poza tym ze dostaja obiady, za które odlicza im się więcej niż obiad kosztuje

Mirosław Nowy wpis

@anonymous, Twój post nie wnosi nic do tematu opinii o pracy w firmie F.H.P.U. ROTOS, a na dodatek jest obraźliwy i nie zgodny z regulaminem forum, którego treść powinieneś znać https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cie o to, abyś wyraził swoje zdanie na temat tej firmy w sposób kulturalny i merytoryczny. Napisz, co wiesz na temat pracy w tej firmie.

Bartek Nowy wpis

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Zastanawiam się kto tu pisze?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

anonymous

BANDA MATOŁÓW

TakNie

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w F.H.P.U. ROTOS. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Tak1Nie

Zuzia

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Ideałów nie ma!!!

TakNie

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w F.H.P.U. ROTOS? Podzielcie się swoim zdaniem!

mmmmmmm

zlodzieje

Tak3Nie

Rafał

Pracowałem dla tej firmy na jednej z budów. Firma uczciwa, rozliczenia z pracownikami zawsze w ustalonym terminie, miła atmosfera w pracy. Polecam szczerze.

paweł
@Rafał

Nie polecam Brak umów o prace tylko jakieś smieciówki i oszukuja na kasie na maxa !!

Tak3Nie

Zostaw opinię o F.H.P.U. ROTOS - Królówka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie