,,POL-MET" Dystrybucja Materiałów Budowlanych WIRGINIA Mucha

Sokół

Opinie o ,,POL-MET" Dystrybucja Materiałów Budowlanych WIRGINIA Mucha

Metalowy Pol

Swego czasu Michalek szukal sobie handlowca. Chcial mnie wyciagnac z mojej dawnej firmy, ale cos mi sie nie podobalo (moje przeczucie w kwestii potencjalnych pracodawcow z reguly sie sprawdza) wiec podziekowalem. I dobrze sie stalo bo goscia, ktorego zatrudnil wydrenowal z kontaktow, zmusil do jezdzenia prywatnym samochodem, a gdy padl mu silnik to go wywalil bez pieniedzy. Zreszta czego oczekiwac po firmie, w ktorej po pozarze w magazynie (oj szkoda bylo pieniazkow na ubezpieczenie) wciskali ludziom ponadpalane narozniki i rozhartowane, az fioletowe gwozdzie po wykopaniu z pogorzeliska i przepakowaniu w nowe pudeleczka. Klienci nie wiedzieli czy smiac sie czy plakac. I tu uwaga rowniez dla jego dostawcow: Michalek bardzo lubi zbic cene w widelkach podhurtowych do granic oplacalnosci, po czym wjedzie wtedy z TWOIM towarem do TWOICH klientow z narzutem kilku procent (!). Oczywiscie nie bedzie widzial w tym zadnych problemow, a wrecz bedzie mial do CIEBIE pretensje, ze nie chcac wyjsc na idiote tlumaczysz sie u swojego klienta z zachowania takiego szalonego polmetu (tak, tak Michalku - Konstans z Minska sie klania) Do tego 3x przeciagnie Ci termin platnosc faktury i z wielka laska zaplaci. A zasadniczo najlepiej strzyze nieswiadome wiejskie skladziki, gdzie jest dostawca niemal wszystkiego i bezwzglednie ten monopol wykorzystuje pod wzgledem cen, czesto jeszcze za gotowke bo taka specyfika tych klientow. Dobrze, ze juz mnie nie ma w tej branzy. Niech sie tlucze z horstami i innymi podobnymi kaskaderami. A pracodawcow jest sporo i nie ma powodow dorabiac ewidentnego cwaniaczka, ktory wywodzi sie z rownie metnego metrometu.

Thomas

Wykorzystuje ludzi jak się da, zarabiają dużo a nie potrafią pracownikowi kupić płaszczu na deszcz. Wszędzie jest syf, zero organizacji... Naprawdę nie warto tam pracować.

W internecie wciąż brakuje opinii o ,,POL-MET" Dystrybucja Materiałów Budowlanych WIRGINIA Mucha . Dodaj swój komentarz i oceń tego pracodawcy.

Zostaw opinię o ,,POL-MET" Dystrybucja Materiałów Budowlanych WIRGINIA Mucha - Sokół

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ,,POL-MET" Dystrybucja Materiałów Budowlanych WIRGINIA Mucha