TEXTPARTNER S.C. Ewa Gawrysiak, Lucjan Szreter

Katowice

Opinie o TEXTPARTNER S.C. Ewa Gawrysiak, Lucjan Szreter

pe2!

Odradzam firmę Textpartner wszystkim, którzy chcą zacząć tam pracę. Fatalna atmosfera w zespole - brak pomocy, szkoleń, wsparcia, przygotowania do pracy na stanowisku. Tłumaczki (j.angielski) są bardzo niemiłe, mają bardzo wysokie mniemanie o sobie, wszystko wiedzą najlepiej i niszczą każdą nową osobę w zespole. Zarobki - 1640zł/3 miesiace, poźniej 100zł więcej/1 rok. W zakładzie pracy nikt ze sobą nie rozmawia - typowy wyścig szczurów. Szefowie - Marek i Lucjan - to jedyna pozytywna strona tej firmy. Niestety, nie mają wspływu/nie radzą sobie z zespołem - z reszta, bardzo rzadko pojawiają się w firmie, więc trudno się dziwić.

Kasia
@pe2! 08.11.2015 14:11

ja rówmnież nie polecm Textpartnera. Zgadzam się w 100% z przedmówczynia. Kadra tłumaczek to zadufane w sobie dziewczyny, niszczą i obrażają nowe osoby. Zarobki niskie, zero perspektyw, wysokie wymagania, brak atmosfery w zespole. Ponadto, brak możliwości rozwoju i szkoleń. Porażka.

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie TEXTPARTNER S.C. Ewa Gawrysiak, Lucjan Szreter? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o TEXTPARTNER S.C. Ewa Gawrysiak, Lucjan Szreter - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEXTPARTNER S.C. Ewa Gawrysiak, Lucjan Szreter