Carpatus Polska Sp. z o.o.

Opinie o Carpatus Polska Sp. z o.o.

Loja

Carpatus Polska Sp. z o.o. ma naprawdę zatrzęsienie wspaniałych ofert, nie ma co narzekać, trzeba działać i próbować jakoś się do nich dostać

Jan

ta firma juz nie istnieje od paru dobrych lat (3?) a ta co teraz szuka nazywa sie tak samo ale to jest inna firma prowadzona przez innego czlowieka pozdrawiam

Witam!zy mogl by ktos napisac gdzie mozna zrobic kurs wspinaczkowy ile kosztuje i jak mozna dostac sie do tego typu pracy na wysokosciach?

kamil

ja o pieniądze szarpałem się pól roku spoko kasę to dostają jego [usunięte przez moderatora] zresztą nawet oni nie zawsze. ile razy było tak że strajkowali i nie chcieli robić.

grzesgogol

Pracodawcy super w sezonie super zarobki ponad 10 000tys.zł poza sezonemmtroche mniej ;ale wszystko uczciwie i pllacone na czas-opinia dla pracodawców super!!!

Zostaw opinię o Carpatus Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carpatus Polska Sp. z o.o.