Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Mora

Pracowałem w kilku firmach ochrony. Branża ma swoją specyfikę jeśli nie zrozumiesz że nie ma co się przemęczać to zawsze będzie Ci źle. Każda firma chce jednego - zysku ale jarexs to najgorsza w jakiej pracowałem tam nauczyłem się jak grać w kulki z ubeckimi kapusiami co stale mieli delirki.jarexs daje stare ciuchy po kimś smierdzace i każą sobie je wyprać. Urlop wpisują kiedy chcą oni na dłuższy urlop nie ma co liczyć bo po dwa dni wybierają go co miesiąc żeby im się godz zgadzały. Praca 24 godziny w smrodzie i jesteś dla otoczenia niekumaty koledzy że służby analfabeci kiedyś medycyna określała takich (usunięte przez administratora) W biurze nie ma z kim rozmawiać bo wszystko chore. Masz zasuwać na służby i o nic nie pytać i podpisywać co ci podsuną. Jak zaczniesz się dopominać swoich praw to cię obsmarują zrobią wariata i kopnął w (usunięte przez administratora) Ale dzięki temu doświadczeniu uniknąłem pracy w podobnych usroistwach. Teraz jak widzę dyżurkę i chwilę pogadam to wiem czy warto się zatrudnić w nowej firmie. Teraz pracuję bez napinki na siedząco jak należy. jarexs to najgorsze w branży przedsiębiorstwo czekam kiedy ich załatwi konkurencja.

Darro
@Weteran

Zgadza się, koordynatorzy zachowują się jak by był to ich prywatny (usunięte przez administratora) . Co do pracowników to traktują ich jak woły robocze i najlepiej jak byś pracował 48 godzin bez przerwy . Jajgorsi są ci nowi którzy od niedawna przyjęli się do Jarexsu i chcą się wykazać przed dyrektorem traktują pracowników jak by byli ich własnością. Niestety w firmie dobrze wiedzą co i jak i siedzą cicho bo przystają na takie traktowanie pracowników przez koordynatorów, tylko zapomnieli że my ich utrzymujemy ,bo gdyby nie nasza praca to oni nie mieli by z czego żyć i korzystać z naszych dotacji które otrzymują na nasze pesje z PFRONu.

Janek

Firma płaci zawsze na czas wg umowy do 10 dnia każdego miesiąca.Pracuje w Jarexs Plus od 2017 roku i wszystko gra .Mam dojazdówkę do pracy 150 zł .Mam urlopy .Umundurowanie nowe świeże dają buty zimowe i letnie ,Nowe polary i kurtki , spodnie bojówki i wizytowe ,czapki dają z daszkiem . Nawet mydło dają raz na kwartał 4 sztuki i ręcznik, oferują paczki na święta i premię za święta .Polecam.

Anty
@Janek

Daj namiary. Zapewne wiele osób chciałoby tam pracować. Paczki, premie, nagrody za święta i się obudziłem.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu JAREXS?

Najlepiej mieć 1 grupe i trafić na obiekt gdzie nie ma nic do roboty i wtedy taki wartownik ma jak pączek w maśle

Ciekawa Nowy wpis

Powiedzcie, jak się pracuje jako pomocnik operatora stacji monitorowania alarmów (z orzeczeniem o niepełnosprawności)? Ciężko jest na nockach? Ważne dla mnie ile płacą i czy nie pogarsza się stan zdrowia od takiego czuwania z oczami na zapałki ;)

Ja pracuje od niedawna. Dają umowy przez agencje co miesiąc na miesiąc. Nawet pracownicy którzy są zatrudnieni bezpośrednio przez Jarex dostają wypowiedzenia i nowe umowy przez agencję. Zero dodatków za dojazdy czy leki. Goła najniższa krajowa beż żadnych dodatków

Ochrona 122
@Nowy

Chociaż macie umowy bo Toruń wcale ich nie daję ludzie czekają po 2 miesiące za umowami i nic że nikt się za to nie bierze.

@Nowy

Ale po dłuższej współpracy można liczyć na umowę na dłuższy okres? Np. na rok? Już nie wspominam o czasie nieokreślonym... Jak to jest? Skoro nie ma żadnych dodatków, premii, to chociaż jakieś benefity oferują? Napisz.

Polus Nowy wpis

Umowy są zazwyczaj pierwsza 3 miesiące druga 6 miesięcy potem max na rok przy dobrej grupie jak przychodzi czas żeby była stała umowa to przepisują do drugiej firmy bądź agencji na umowę stałą nie ma co liczyć w tej firmie.

@Polus

A w tej drugiej firmie/agencji jak atmosfera? Warto pozostać i pracować w niej? Daj znać, na jakich warunkach się tam pracuje i jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać, może zmienię pracę ;)

Bycor

Marna firma , urlopu nie dostaniesz , umowy o prace też,niska kultura kierownictwa, nic ich nie interesuje ,braki kadrowe,najniższe stawki jakie możliwe, warunki pracy złe , ochroniarz - przynieś, wynieś, pozamiataj ,tania siła robocza , wszystko zganiają na firmę ,którą aktualnie pilnujesz ,za nic nie odpowiadają ,łamane nagminnie prawa pracownicze , tylko winnego trudno znaleźć takie cwaniaczki. Praca tam to ostateczność .

@Bycor

To cały czas pracujesz na zleceniowce? Jak długo już jak mogę zapytać? Czemu nie dostajesz urlopu? A do tej najniższej- to tylko podstawa czy premii w ogóle nie dają?

Ochrona paluch

Firma kombinator nie dają stałych umów przepisują z jarexs na jarexs plus jak przychodzi dać stałą umowę oczywiście na umowy trzeba czekać ok 2 miesiące gdzie powinna być w pierwszy dzień pracy śmiech na sali że jeszcze nikt ich do pipu nie zgłosił.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Gruby Janusz

kiedy w końcu Jarexs Legnica sie zainteresuje sie BOLESLAWIEC-BOGATYNIA dlaczego kierownik Bolesławcu i Bogatyni nie daja nadgodzin Legnica nie interesuje sie niczym a ludzie by chieli węncej kasy zarobic

Janusz Mytych
@Gruby Janusz

Czas na zmiane kierownika Bolesławcu i Bogatyni to co tam sie (usunięte przez administratora) to jakies nieporuzumienie

@Gruby Janusz

A.czy u was też zmusza się pracowników do wykozystywania urlopu za ten rok .Dochodzą słuchy że firma aby nie płacić pracownikom w nowych stawkach w przyszłym roku za nie wykorzystany urlop z tego roku nakazała aby koordynatorzy wysyłali pracowników na siłę na niewykorzystany urlop . Czytałem w kodeksie pracy że pracownik ma prawo wykorzystać urlop do końca września roku następnego i bez zgody pracownika kierownik nie ma prawa wysyłać cię na przymusowy urlop ,bi tak akurat zarzyczyl sobie pracodawcą.

Mari
@Konsorcjum 500

Ja ci powiem że każdy Kierownik oddziale Dolnośląskie od Legnicy do Jelenia Góra Bolesławiec Bogatyni Pracownika Wpłaty (usunięte przez administratora)Kierownicy Legnica niczym się nie interesuje ci się Kierownicy i Dyrektorzy to Wielcy Koledzy Legnico w końcu weź się za (usunięte przez administratora) i Krętactwa!!!!!!!

Ochrona 6
@Gruby Janusz

W oddziale północ wogóle niema nadgodzin płatnych a jak są nadgodziny to jako wolontariat bo niby dadzą ci wolne za te nadgodziny na twoim grafiku a do Legnicy idzie wpisany urlop czyli traci się podwójnie (usunięte przez administratora)i wyzysk.

Martysia
@Ochrona 6

Nikt tego wcześniej nie sprawdza? I co, pracownicy reagują, jeśli widzą, że nie mają urlopu, a go nie wykorzystywali? Jak wtedy jest ta kwestia tłumaczona? W ogóle jak zdarzają się te nadgodziny, to ile tak w skali miesiąca ich jest? Dopytuję, bo myślę nad złożeniem CV...

Ochrona 6
@Martysia

Cicho siedzą kto się odezwie kończy karierę chcesz pracować w tym zakładzie to musisz być przygotowana że będą ci urlop sami wpisywać a będziesz w pracy nadgodziny są jak naprzkład brakuję ludzi czy ktoś jest na L4 to dokładają ci służby.

Wiolka
@Ochrona 6

A co jeżeli komuś nie pasuje i nie zostanie po godzinach? Musi się liczyć z jakimiś przykrymi konsekwencjami? Jak to jest? Rozjaśnij, co w takim wypadku

Czarna
@Gruby Janusz

No a czy na rozmowie o prace takie nadgodziny były Ci obiecywane? Bo zastanawiam się czy była o tym rozmowa, czy teraz po prostu wymagasz tego bo potrzebujesz więcej kasy? I w takim razie jaka jest teraz Twoja stawka?

@Pracodawca

Wystarczy mieć "dobry" papier i masz bezstresowa pracę. Robisz co chcesz, pracujesz na własnych warunkach i nikt na to nie reaguje. Tolerują elastyczny grafik, ciągle nieobecności. Paniusia, która większą część roku leży na zwolnieniu bez problemu dostaje umowę na czas nieokreślony. Następny przykład, pani zatrudniona na 7 godzin wychodzi po dwóch. Nie przychodzi do pracy, potem wpisuje się na listę obecności. Też dostaje stałą umowę z gratulacjami, że jest super pracownikiem.

Zuza
@@Pracodawca

Co to znaczy, że wystarczy mieć "dobry" papier? Bardzo bym chciała wiedzieć i może też mieć bezstresową pracę :D Co do pracy tj. bycia w niej 2h, gdzie powinno się być 7h, to w takiej sytuacji pracownik ma zapłacone za siedem godzin czy za dwie ?

@@Pracodawca

Zgadzam się z ta opinia. Osoby które nie pracują tylko donoszą a w pracy są zamiast 8 godzin 4 godziny maja zapłacone za 8 godzin. Inne osoby wychodzą kiedy chcą i pracują w godzinach pracy Jarex u innego pracodawcy . Polecam każdemu kto nie chce pracować tylko kombinować i donosić. Myśle ze dużo zależy od koordynatora P Iwony S koordynator na Wrocław nie polecam kłamie . nic nie robi , nie dba o osoby które chcą pracować, ludzie nie mogą doprosić się o potrzebne narzędzia pracy , wodę , odzież robocza, a jak się upominasz to jesteś złym pracownikiem w mniemaniu P Iwony Staniszewskiej . Popieram w Dobrzeniu W jest podobnie .

@Bozena

Co to znaczy donoszą, w sensie skarżą się przełożonemu? I zastanawia mnie to czy ktoś właśnie zajmuje się kontrolowaniem kiedy ktoś przychodzi? Daj znać.

@Pracodawca
@Zuza

"Dobry papier", czyli orzeczenie, najlepiej w stopniu znacznym, ewentualnie umiarkowany. Stopień lekki już nie bardzo, bo za niskie dodatki z PFRONu . Nie nie warto się starać i dobrze wywiązywać z obowiązków, bo nie jest to brane pod uwagę. Możesz być perfekcyjną w swojej pracy, ale z dniem kiedy orzeczenie traci ważność, firma dziękuję ci za współpracę. Obiekt, na którym pracuje przypomina jakiś dom opieki dla niepełnosprawnych. W takim stanie są pracownicy. Kobiety ze znacznym upośledzeniem umysłowym. Logiczne, że dyrekcja firmy każe koordynatorom zabierać takiego człowieka z obiektu. Ale na ich miejsce przychodzą kolejne upośledzone. I tak kółko się kręci.

@@Pracodawca

Zgadza się, firma preferuje tylko pracowników z jak największym stopniem niepełnosprawności i jeszcze jak by miał dodatek 600 zł. Osoby z zwykła dwójką są niebardzo preferowani . Firma ostatnio pozbywa się pracowników ponieważ utraciła dużo obiektów i teraz szuka ofiar do zwolnień bo nie ma dla nich obiektów.

Janek

Ona
@Janek

W jakim regionie są te premie i paczki na święta?

Andzia
@Ona

Właśnie bo na pewno nie w Legnicy

@Janek

Ale piszesz bzdury, jakie premie, jakie paczki, chyba pracujesz w biurze, spodnie bojówki, jak już to zwykle czarne spodnie, nie wprowadzaj ludzi w błąd..

Zdechlak
@Janek

Gdzie te paczki i premie? Chłopie jakie ty prochy bierzesz że widzisz te zeczy ? Jakie paczki jakie premie? A dopłaty za dojazdy to gdy masz auto na siebie albo bilet kupisz miesięczny. Bez tego nie ma dopłaty.

@Janek

Przestań robić wode z mózgu

Jacek
@Janek

Co ty za bzdury piszesz jakie ręczniki pracuje 3 lata i nic takiego nie dostałem, paczki na święta ,premie ,nie wprowadzaj ludzi w błąd ,polary używane dają

DARRO
@Jacek

Chlopie co ty za bzdury wypisujesz ,jakie ręczniki mydło lub premie .Chyba ci mózg zlasowało .A zapłata za nadgodziny to już całkiem cię powaliło .Nie pamiętam aby kiedy kolwiek były zapłacone nadgodziny .Jak były to wywalali na wolne ,oczywiście jeśli się o nie dopomniałeś bo tak to zapomnij. Zmień lekarza bo może złe leki ci przepisał .

Urszula
@DARRO

A może jest tak że komuś płaca za nadgodziny, a innym nie chcą? Nie popytałeś ludzi w robocie jak mają?

@Janek

Zapominasz kolego że wypłaty są na czas bo peron płaci firmie i dlatego wypłatę masz każdego 10 a jak wygląda sytuacja z dojazdami albo nadgodzinami .... lipa !!! Nie zastanawia Cię to dlaczego tak jest ..... otóż to idzie z kieszeni pracodawcy ktory drapie się po głowie skąd ma wytrzepać kasę bo z niecierpliwością czeka na przelewy z innych firm . Pozdrawiam

Julia

Ale to wszyscy 100 procent ochrony są z PFRON-u finansowani? To prawda, że firma nie zatrudnia pełnosprawnych osób?

Daniel
@Janek

Paczki na święta ? , Chyba Pan żartuję. Jeszcze żadnej paczki nie dostałem a pracuję 10 lat

@Daniel

A bon? A jeśli nie to co takiego udawało się dostać przez te 10 lat?

DARRO
@Janek

O jakich ty paczkach i premiach mówisz. CHYBA że masz dzieci to paczki na święta dostajesz.Co do premi to jakaś Twoja wymigowana teoria .Premie to dostają tylko (usunięte przez administratora) i donosiciele ,chyba że Ty należysz do której z tych opcji.

Daniel
@Lidia

Żadnych paczek portierzy ani sprzątaczki nie dostają

@Daniel

Czyli oni akurat oprócz wynagrodzenia samego na nic więcej liczyć nie mogą?

@Janek

Co ty piszesz za bzdury jakie umundurowanie jakie mydełka ja pracuje trzy lata spodnie bojówki sam kupiłem 2 pary ,polar już drugi po 120 zł koszulki dostałem przez ten czas dwie sztuki już są brązowe od słońca nie wprowadzaj ludzi w błąd chyba że jesteś jakiś (usunięte przez administratora) i siedzisz w biurze

@Ombre

Czyli Tobie tylko koszulki dali? A to ciekawe czemu on miał wszystko w pakiecie, może w 2017 jak zaczynał tak dawali? A Twoi koledzy jak mieli / mają?

Nikt
@Janek

Gdzie jest tak dobrze???? Od jakiegoś czasu firma przestała dopłacać do tzw. wczasów pod gruszą, mydło i ręczniki ? Nawet nie wiem czy ktokolwiek dostał. Paczki, PREMIE? A co to jest? Dolnośląskie - nie słyszałem żeby ktokolwiek dostał. Owszem umundurowanie kompletne lato-zima, oraz dojazdówka, choć chodzą słuchy, że i to nie wiadomo jak długo. Pozdrawiam wszystkich, którzy dostali paczki i premię świąteczną.

Łukasz

Jakie paczki ? Przez 7 lat pracy nie dostałem żadnej

Jadwiga
@Janek

To ciekawe bo ja dostałam kasę dopiero 14 dnia miesiąca po ponagleniach. Twierdzono, że księgowość nie otrzymała list z przepracowanymi godzinami i kazali podpisać nam pasku, które przyszły pocztą przed przelewem wynagrodzenia!!! Skandal..

Cris

Jakie paczki? Ja pracuję 7 lat i żadnej paczki nie dostałem

Anty

Pet

Ja mialem dobre lata w jarexsie super koordynator Maciej i zastepca Jacek dopracowalem az do emerytury przez 13 lat we wroclawiu to byla praca i przygoda tylko trzeba chciec i umiec postepowac

zibi
@Pet

ja przepracowałem 26lat i nie narzekam

Marek B

Jak nic się nie zmieni nic w Legnicy Bolesławcu Jeleniej Górze Bogatyni proponuje wszystkich ochroniarzy zrobić zastrajkować Legnicy żeby dawali Nadgodziny żeby płacili a nie Zabierali nam Urlooy

Co jaki czas w JAREXS można ubiegać się o podwyżkę?

Konsorcjum 500

Co w tym dziwnego, jesteście od tego jak(usunięte przez administratora) Jeśli pracownik ma jakieś problemy ,lub pytania to wy tz,niby to koordynatorzy jesteście od tego aby być do naszej dyspozycji. Jesteście na naszym utrzymaniu za które płaci wam za nas zleceniodawca .Pieniądze na nasze wynagrodzenia w większości płaci PFRON, wy natomiast dokładacie znikome sumy ,nie wspomnę tu o dofinansowania do osób niepełnosprawnych z specjalnymi schorzeniami gdzie otrzymujecie dodatkowe pieniądze. Gdyby nas nie było to wy nie mielibyście pracy ,bo jak wspomniałem my was utrzymujemy. Wy macie niezle wynagrodzenia ,auta służbowe do prywatnej dyspozycji które stoją pod domem i jeszcze wam mało. Ciekawe co zrobicie jak nas zabraknie, a wy nie będziecie mieli z czego żyć ponad stan .

Konsorcjum 500

To wy jesteście największym nieporozumieniem . Jesteście od tego aby być do naszej dyspozycji, za to wam płacimy. Bo jak się nie mylę jesteście na naszym utrzymaniu za które płaci wam za naszą pracę kontrachent.

@Konsorcjum 500

To widzę, że koordynatorzy nie mają tutaj źle. A wiadomo ile dokładnie zarabiają? Co wchodzi w skład ich obowiązków poza dbaniem o pracownika?

Prywaciarz

Czy dysponujecie Państwo w pełni zdrowymi pracownikami, w wieku max 55 lat? Nie powierzę własnego mienia osobom niepełnosprawnym, ponieważ mam prawo o tym decydować.

Olly
@Prywaciarz

Widzisz bracie, oburzenie nakazało im dać Ci dwa minusy i żadnej odpowiedzi, hahaha. Przecież oni nawet nie umieli by rozmawiać z pełnowartościowymi pracownikami ochrony.

Dodor

To szukaj sobie do woli. Nikt o zdrowym umyśle nie podejmnie się ochrony jakiego kolwiek obiektu za te pieniądze za usługę co pracownicy z grupą. W firmie zatrudniającej pracowników pełnosprawnych zapłacisz 3 razy tyle za usługę.

Daria

Brawa Dla całego Jarexsu z Legnicy co się odwala we Wrocławiu wszystkie obiekty tracą Kordynator to jakieś nieporuzumienie (usunięte przez administratora)

@Daria

Koordynator jest zupełnym nieporozumieniem, potwierdzam to ta sama osoba

@Bozena

Ale dlaczego tak uważacie? Chodzi o wprowadzanie złej atmosfery czy o co? Ilu jest w ogóle tu koordynatorów? Czy jeden tylko?

Bozena

Ten koordynator Iwona już nie pracuje wiec szkoda mówić o czymś czego już nie ma. Firma Jarex ze względu na wiele różnych sytuacji z tym koordynatorem pożegnała się. Bardzo dobra decyzja . Pochwalam . Myśle ze ludziom będzie się lepiej pracować z nowym koordynatorem PArkiem powodzenia.

@Bozena

A kim jest teraz nowy koordynator? Rzeczywiście ludzie chwalą współpracę? Można na niego liczyć szczególnie na początku, kiedy wszystko wydaje się nowe?

@Daria

To nie tylko w Wrocławiu, ale w pozostałych województwach to samo .

@Daria

A co takiego się dzieje? Powiesz bo aż mnie zaciekawiłaś? Chodzi o relacje z koordynatorem i pracownicy są przez to poszkodowani? Napisz bo myślałem żeby się przyjąc a teraz to już nie wiem.

Niedoszły kontrahent

Szukałem niedawno firmy do pilnowania mojego zakładu w weekendy.Rozmowa z ludźmi Jarexsu była kpiną,bo opowiadali mi o jakichś niepełnosprawnych i dofinansowaniach PFRON.Podziękowałem grzecznie,bo chce strzec własnego mienia a nie zapewniać aktywację pokrzywdzonym przez los.

Artur Szukała

Sprawa dotyczy nie wyplaconego ekwiwalentu za pobyt w sanatorium. p.Iwona "niby koordynator-kierownik" (usunięte przez administratora) mnie na 21 dni urlopu, mianowicie: uczestniczyłem w turnusie rehabilitacjnym (sanatorium) na czas pobytu należało mi się zwolnienie z pracy na mocy ustawy z dnia 27.08.97 o rehabilitacji zawodowej o zatrudnieniu osób niepełnosprawnych Art.20 pkt 1 ktora mowi o tym że: "Pracodawca nie może żądać, aby pracownik niepełnosprawny wyjeżdżał na turnus w okresie urlopu wypoczynkowego. Należy jednocześnie podkreślić, że art. 20 ust. 1 pkt 1 ustawy o rehabilitacji (...) daje prawo do korzystania ze zwolnienia w wymiarze 21 dni roboczych, z zachowaniem prawa do wynagrodzenia, osobie zaliczonej do znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, jednak tylko w celu uczestnictwa w turnusie rehabilitacyjnym. Osoby skierowane do sanatorium przez lekarza NFZ nie mogą więc, podobnie jak osoby korzystające z prewencji rentowej ZUS, z takiego zwolnienia korzystać." Niestety p. (usunięte przez administratora)kierowniczka wcisnęła mi na na okres pobytu w sanatorium mój urlop wypoczynkowy, a nie miała takiego prawa, (wtedy jeszcze nie wiedziałem ze taka ustawa istnieje) (wyjezdzajac na turnus informowalem firme ze wyjazdzam na turnus rehabilitacjny) gdy upomniałem się o swój urlop powiedziała że nie wiedziala o ustawie a za urlop zostanie mi wyplacony ekwiwalent i że mi to wyrówna na przyszły miesiąc, minęło już kilka miesiecy z tego co słyszałem to p.Iwonka już się pożegnała z firmą, a ja swoich pieniazkow za niewykorzystany urlop już chyba nigdy nie zobaczę, nietety nie stać mnie na to aby się z firmą sądzić. Tak to się pracuje w Jarexs Legnica, nie wspomnę już o innych sprawach, typu: mundurowka, alkohol na sluzbach, zaniedbania w obchodach, wcześniejsze wyjścia z pracy przez p.E.M. pod przykrywką pani kierownik Iwony zamiast 8 godz pracuje po 4 godz. ciężki kontakt z kierownictwem, opryskliwosc w kadrach, wypłata z umowy o pracę na czas, ale ze zlecenia to różnie to bywało, czasami p kierownik próbowała oszukać na godzinach, jak ktoś się doliczył to wypłaciła w następnym miesiącu, wiele by tu jeszcze pisac... Podsumowując ja myślę ze p. kierownik Iwona zrobiła sobie za plecami dyrektora firmy swój prywatny JAREXS. ( choć też tak do końca nie jestem pewien czy dyrektorowi nie było to na rękę?) Byly pracownik Artur Szukała Dobrzeń Wielki.

Kiedyś pracowałem w Jarexsie i powiem tak wypłata na czas i na tym koniec dobrego. Wszystkie te filmy to aby tylko kasę z pefronu wyciągnąć i z ciebie zdrowie. Jarexs chociaż płaci. Idź do Impulsu tam od 5 miesięcy nie ma wypłaty na czas . Na święta wielkanocne ludzie tydzień byli bez wypłaty i to na święta. Ja bym nadal pracował w Jarexsie ale pewna Pani blad włosy miała uczulenie na mnie może dlatego że upominałem się o wodę i wiatrak bo podstawowych rzeczy było brak.

Nikt ważny
@Nowy

Święte słowa piszesz brachu. Oprócz wypłaty na czas i dojazdowki nie ma nic. Dodam, że urlop jest wpisywany w grafik beż twojej wiedzy, oni wiedzą lepiej ile i kiedy dni wpisać w grafik. Podejrzewam, że wynika to z tego: każdy z grupą ma 36 dni urlopu. Firma z braku ludzi nie wysyła cie na urlop w planowanym przez ciebie terminie, tylko uzupełnia brakujące godziny w normie miesięcznej właśnie twoim urlopem. Swoją drogą ciekaw jestem na ilu obiektach praktykowany jest taki proceder?

Ochrona p
@Nikt ważny

W tej firmie jest tak pracownicy dostają grafik dla siebie a koordynator z księgową w oddziale robią inny po swojemu gdzie wpisują na bieżącą urlopy czyli (usunięte przez administratora) pracowników z niego .Urlopy powinny być udzielane wyłącznie na wniosku urlopowym wypełnianym i podpisanym przez pracownika. Czas by pip się tym zajął bo firma nie daje żadnych kwitów do wypłaty nie wiadomo co za co jest płacone.

Lolka
@Ochrona p

Jak długo tam pracujesz? Zawsze tak było, próbowaliście to jakoś wyjaśnić? Są jakieś tłumaczenia na to? Mąż chciał do nich aplikować

@Nikt ważny

Z tego co czytam myśle ze jest ogólnie przyjęta zasada w całej firmie odnośnie urlopów.

Czy firma JAREXS kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu JAREXS?

Donald

Orzeczenie o niepełnosprawności najlepiej znaczny

Urszula
@Donald

Tylko tyle wystarczy? Nie wierzę...

masz rację
@Urszula

nie wystarczy orzeczenie o znacznym stopniu jeszce musi być symbol P2 ( choroby psychiczne ) lub U1(upośledzenie umysłowe)

@masz rację

Wiem, że może to trochę głupie pytanie będzie, ale ciężko się takie papiery na lewo wyrabia?xd

Pomyśl
@Lidia

Nie ma (usunięte przez administratora) pytań. Ale czy warto robić z siebie niezdrowego na rozumie tylko po to by pracować w takim jarexs? No chyba, że Cię na dyrektora zatrudnią ;)

Papa Smerf
@masz rację

Rejon Bolesławiec Miałem okazję mieć symbol ,,P"na nerwicę to mnie Sobczak po 10 latach pracy wyrzucił.Bo z takim symbolem psuję im opinie. A teraz pani Sasiela ma czelność dzwonić i proponować powrót do pracy.

@Papa Smerf

Ale co, to po 10 latach tak nagle zacząłeś psuć?xd I jak reakcja Twoja na telefony?

najlepiej jak przyjdziesz z głową pod pachą --- to jesteś przyjęty na wczoraj !!!

Taki

Musisz być odporny na kłamstwa, intrygi i to, że mają Ciebie gdzieś.

kik

Bażant

Trzeba mieć fest śruba. Wtedy oni będą mieli do Ciebie dofinansowanie. Ogólnie warunków żadnych - bylebyś nie śmierdział i przychodził do pracy non stop na każde zawołanie

@Taki

Święta prawda ,robią z ludźmi co chcą. Musisz być odporny na ciągłe niespodzianki że strony koordynatora który ma twoje sugestie i prośby mówiąc kolokwialnie w(usunięte przez administratora) Niewiem jak byś się starał to i tak zawsze będziesz traktowany jak zło konieczne. Dla niech liczy się tylko abyś miał jak największą grupę, bo oni kasują wtedy niezła dotację z PFONu.

Węgorz

Pierwszeństwo mają kody 02-p praca w tej firmie to parodia musisz być przygotowany na nadgodziny za które nie będziesz miał płacone o urlopie możesz zapomnieć bo i tak cię ograbią z niego bo podają do Legnicy że byłeś na urlopie a realnie byłeś w pracy żadnych kart pracy czy wniosków urlopowych radzę zbierać grafiki .

Mora

Opinie
@Mora

A ja nie narzekam wszystko super. Wypłata 6000 urlopik posiedzę i do domu co więcej trzeba. A że dyrektor to były donosiciel z urzędu bezpieczeństwa (usunięte przez administratora) to mi wisi na mnie nie donosił.

Weteran
@Mora

Też pracowałem w Jarex Boleslawiec.Koordynatorzy paczą jak wykorzystać chorych pracownikow.Pracownik traktowany jest jak zdrowy człowiek,na sluzbie sam,nie ma zadnej pomocy od pracodawcy i koordynatora.Chamskie zachowanie koordynatorów wobec pracowników.

Blanka
@Weteran

A w jaki sposób chcą koordynatorzy wykorzystywać pracowników, masz na myśli nawał obowiązków niezwiązanych ze stanowiskiem lub dokładanie tyle pracy, że generują się nadgodziny?

Darro

Ona

Jednym Słowem cały zarząd jarexs Legnica ma w (usunięte przez administratora) wszystkich pracowników bz Wrocławia nie informuję jaki (usunięte przez administratora) jest w Oddziale Wrocławskim do końca Roku wszystkie obiekty potrąca we Wrocławiu

@Ona

Chcialem się tam rekrutować do pracy alr aż tak zła jest kadra kierownicza? Nie da się tam z nikim pracować?

wiosło
@Zainteresowany

kiedy zadzwoni do ciebie nie da ci dojść do słowa On mówi ty masz słuchać i ewentualnie odpowiadać na pytania

Grażyna
@wiosło

Ale kto zadzwoni? Kierownik, tak? To znaczy, że bardziej preferuje monolog jednostronny niż dialog? W związku z tym jaka w firmie jest komunikacja między pracownikami a szefostwem?

Johnny
@Zainteresowany

Rozkazowy typ komunikacji, Szanowny Dyrektor lub inny korpo (usunięte przez administratora) mówi a Ty masz słuchać i się nie odzywać!

Kazimierz
@Johnny

Hmm a jak atmosfera pomiędzy zespołem i resztą pracowników? Pracownicy razem się trzymają, czy są tacy co grają z przełożonymi? A warunki płacowe dobre teraz tam macie, czy nic się nie zmienia od tego, co tu w wątku pisali?

Becia

Wiesz, jak wszyscy będą milczeć to na pewno nic się nie zmieni, dziwię się, że jeśli jest tak źle, to czemu pracownicy się nie zintegrują i nie pogadają z zarządem. Co do tego wyzysku to jak on się objawia?

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS