P.U KERIM Mirosław Hendel

Radom

Opinie o P.U KERIM Mirosław Hendel

ktośtam

Pracuje w Kerimie od niedlugiego czasu, stawka 4/h niecale, 24h/48h, i nie jest to stawka adekwatna do obowiazkow. Jedyne wyjście jakie mi przyszlo do glowy to wyslanie wypowiedzenia, pozdrawiam wszystkich "oszukanych" i odradzam zainteresowanym.

jaropis

Witam mi właśnie zaproponowano 5zł na godz. służba 24/48 240godz. 1200zł wypłaty szału nie ma .

zoltar

Heniu pewnie i moją negatywną opinię administrator szybko wyczyści ale może zdążę poinformować że jesteś w błędzie już za 3 zł się w KERIMIE nie pracuje. Poszli z pazerności po bandzie i proponują 2.80 !!! Byłem, pracowałem, widziałem. KERIM to największa porażka pod względem jakości usług, zakłamania i braku szacunku do pracowników i płac !!! FIRMA KRZAK !!!

Heniek

chcesz pracować za 3 zł tylko Kerim.(usunięte przez administratora)

Prac.Ochrony
@Heniek 07.02.2014 09:50
chcesz pracować za 3 zł tylko Kerim.(usunięte przez administratora)

Już nie za 3 zł ale za 4 zł. Mi i nie tylko właśnie taką kwotę zaproponowali po tym jak rozwiązali z pracownikami tam gdzie ja pracuję umowę o pracę!!!a powód był tylko jeden koszty i sytuacja w kraju taka

Zostaw opinię o P.U KERIM Mirosław Hendel - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U KERIM Mirosław Hendel