Opinie o COLTRANS

kolega

czy przez pól roku coś się zmieniło w firmie/ czy wszystko ok? czy warto aplikować? napiszcie coś pls.........

Joanna

Szukasz pracy w COLTRANS? Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszym portalu http://www.gowork.pl/praca/coltrans;pr Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz do osób obecnie zatrudnionych w firmie?

Spedytor 888

Spoko firma dla spedytorów. Płacą na czas, dobre prowizje. Wiadomo trzeba mieć swoich klientów lub starać się ich zdobyć. Firma nie daje portfela zleceń. Inaczej jest jako dyspozytor. Auta są w firmie, jest ich sporo bo ponad 100 i mają ustalone trasy. Generalnie polecam spośród wielu spedycji które odwiedziłam ta jest najlepsza. Trochę daleki dojazd, ale połączenie lepsze niż do mordoru.

repod

Kierowcy na pewno nie będą narzekać @Aleks bo pieniądze są wypłacane terminowo i masz tak, że 4 tygodnie jazdy / 7dni wolnych, auto przypisane do kierowcy więc no można powiedzieć, że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz

bghgbfv

Kierowca kat. C +E/ Fulda Zadania: klasyczne jazdy samochodem ciężarowym typu SCANIA 40 Ton, jazdy w odległości do 200 km od siedziby obsługa wózka widłowego ( kurs na wózek można zrobić bezpośrednio w firmie), obsługa od 1 - 4 klientów w ciągu tury, rozładowanie i przewiezienie towarów do magazynu klienta/ pomieszczenia sprzedażowego, zebranie i załadowanie skrzyń z pustymi butelkami, zliczenie skrzyń i butelek oraz wypełnienie potwierdzeń odbioru dostawy Wymagania: Prawo jazdy kat. C, E z kodem 95 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy: umowa o prace na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego, ubezpieczenie oraz wszystkie inne dodatki socjalne, okres wdrażania wynosi od 2 do 4 tygodni, w tym czasie pracownik jeździ, jako drugi kierowca i uczy się/ pomaga. Wynagrodzenie w okresie wdrażania się to 8,50 Euro/h, nadgodziny zostają wypłacane w tym czasie z 25% dodatkiem. po tym okresie wynagrodzenie wynosi od 2500 do 3500 Euro Brutto na miesiąc, dodatki świąteczne 2% rocznego wynagrodzenia brutto, dodatki urlopowe dla pracowników powyżej 30 roku życia 562 Euro/ poniżej 30 roku życia 521 Euro premia za bezszkodową jazdę 500 Euro/rok premia za pracę bez zwolnień lekarskich (do 4 dni) max. 500 Euro/rok premia za ekonomiczną jazdę, udział w szkoleniach i treningach, praca na zmianach dziennych zaczynających się miedzy 3.00 a 7.00 rano, w zależności od tury. Powrót między 12.00 a 17.00 po południu.

LEWRT

cikawe czy Wschodniaki mają papiery w POŻO ?

xero

były pracownik (2015-11-27 22:40:00)te wszystkie posty o firmie pozytywne są pisane przez spedytorów ( zbysiu, sławciu itd ) kilku z Polski kierowców pozakładało sprawy w Sądach, obecnie w firmie z Warszawy pracuje więncej kierowców z Ukrainy gdzie jest około 50 samochodów niż z Polski.Zagłosuj ZagłosujPodgląd ~lol (2015-12-15 21:18:14)sprostowanie jest około 90 aut i watpie żeby spedytor chcialo pisac sie posty ! przypuszczam ze mają inne zajeciaZagłosuj ZagłosujPodgląd ~prawda (2016-01-21 19:51:21)spedytorzy to najgorszy sort polaka niemaja szacunku do ludzi za mobing powinni isc za kraty w pasiaki mysle ze wprzyszlosci pan ziobro sie tym zajmie i owiele bedzie mniej wypadkow z udzialem aut ciezarowych wiecie co mam na mysli pozdrawiam normalnychZagłosuj Zagłos

Toogo

Bardzo dobra i porządna firma zawsze płacą na czas większości świeży tabór Polecam

Carlos

Pracuje prawie dziesięć lat i zawsze pensie miałem na czas Boli mię to ze przychodzi do firmy idiota, narozrabia i psuje opinie porządnej firmie.

( usunięte przez administratora ) nie polecam tej firmy

Zostaw opinię o COLTRANS - Klaudyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLTRANS