CT-CARD (autoryzowany dealer niemieckiej firmy CT-Chemie Technik)

Opinie o CT-CARD (autoryzowany dealer niemieckiej firmy CT-Chemie Technik)

klient

Niepoważna firma. Prezes zaprasza na rozmowę o pracę, człowiek organizuje wyjazd do siedziby firmy (400 km), po czym na kilka godzin przed odjazdem pociągu dostaje sms (!), że spotkanie nieaktualne. Jeżeli prezes takie wartości sobą reprezentuje, to na pewno po jego firmie też nie można oczekiwać zbyt wiele.

Zostaw opinię o CT-CARD (autoryzowany dealer niemieckiej firmy CT-Chemie Technik) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CT-CARD (autoryzowany dealer niemieckiej firmy CT-Chemie Technik)