Europeisk Arbeid As

Bergen

Opinie o Europeisk Arbeid As

tom

Europeisk Arbeid AS to banda pseudo-inteligentow wykorzystujacych nieswiadomosc i bezradnosc rodakow. Kazdy kto sie sprzeciwi Szefowej leci na zbity pysk pod zarzutem niesubordynacji. Brzydze sie ta cala banda....

Słowa kojarzące się z Europeisk Arbeid As (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Europeisk Arbeid As: Najbardziej nie podobało mi się w Europeisk Arbeid As:

Zostaw opinię o Europeisk Arbeid As - Bergen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europeisk Arbeid As